2 lata temu Jackowski przewidział WSZYSTKIE działania PiS! Następny krok budzi grozę wśród opozycji

2 lata temu Jackowski przewidział WSZYSTKIE działania PiS! Następny krok budzi grozę wśród opozycji Źródło: Fot. YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski jest niezwykle znanym w mediach jasnowidzem, który zajmuje się głównie pomocą przy odnajdywaniu zaginionych osób. Co ciekawe, dwa lata temu mężczyzna przewidział także najważniejsze działania PiS-u. Jego spojrzenie w przyszłość polskiej polityki budzi grozę wśród opozycji.

Jackowski ma na swym koncie kilka pomyłek i wpadek. Najważniejsze spośród jego wizji zdają się jednak sprawdzać, co zbudowało mu już niemałą grupę zwolenników.

Trafione przepowiednie Jackowskiego

Jasnowidzowi udało się bowiem przewidzieć między innymi zmianę premiera w rządzie Prawa i Sprawiedliwości. W 2016 roku bezpośrednio ogłaszał, że Beata Szydło nie dotrwa na stanowisku do końca kadencji i zostanie zastąpiona przez mężczyznę. Tak właśnie się stało - polityk musiała ustąpić miejsca Mateuszowi Morawieckiemu. Jackowski stanowczo mówił także o osłabieniu klubu Kukiz'15, który w tych okolicznościach zdecyduje się zbliżyć do obozu rządzącego. Warto zaznaczyć, że jest to obecnie jeden z głównych zarzutów, które słyszą przedstawiciele ruchu od grupy swych przeciwników.

Krzysztof Jackowski o przyszłości Prawa i Sprawiedliwości

Co ciekawe, jasnowidz zdecydował się więc wypowiedzieć na temat przyszłości polskiej polityki. Zaznaczył stanowczo, że opozycja znacząco się osłabi, co jeszcze bardziej wzmocni obecną władzę. - Następne wybory okażą się także wygraną dla PiS-u. Chociaż PiS będzie skazany wtedy na niewygodne koalicje, ale będzie to nadal wygrana PiS-u - stwierdził Jackowski, powodując niemałe wzburzenie wśród zwolenników obecnej opozycji. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Obrzydliwe. Marszałek próbował użyć Ochojskiej jako PRZYNĘTY na protestujących
  2. Tylko on to wiedział! Macierewicz ujawnił, co Kaczyński robi w szpitalu
  3. Po 500+ i Mieszkaniu+ PiS rusza z pompą z nowym programem
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News