Jackowski przeraża przed marszem 11 listopada! Będzie strasznie

Jackowski przeraża przed marszem 11 listopada! Będzie strasznie

Krzysztof Jackowski znany jest z dziesiątek rozwiązanych spraw, w których o pomoc prosiła go nawet policja. Jednak teraz jasnowidz ostrzega Polaków przed poważnym niebezpieczeństwem, ale w tym przypadku, nie jest to wynik jego wizji.

Krzysztof Jackowski w swoim filmach na portalu YouTube niejednokrotnie nawiązywał do wydarzeń politycznych w naszym kraju. Co więcej, jedna z jego przepowiedni dotyczyła przewrotu, który ma nastąpić jesienią tego roku. Aktualne wydarzenia i narastające napięcie w społeczeństwie zdają się potwierdzać to, co mówił jasnowidz. Co więcej, Jackowski otrzymał niepokojącą wiadomość od policjanta, która stawia to wszystko w zupełnie nowym świetle.

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków

Ogólnopolski protest policjantów cały czas narasta na sile. Według danych podawanych przez media już nawet co trzeci funkcjonariusz udał się na zwolnienie chorobowe, co daje nam około 30 tysięcy policjantów na zwolnieniach. Co więcej, sytuacja ta cały czas się pogarsza i przez braki kadrowe zamykane są niektóre posterunki. Już teraz policja potrzebuje wsparcia ze strony innych służb mundurowych, do których według Jackowskiego ma niedługo dołączyć wojsko. Jeżeli to się potwierdzi, to bardzo możliwe, że niedzielne marsze będą zabezpieczane przez policjantów i żołnierzy. Taka sytuacja i panująca aktualnie atmosfera jest niczym wybuchowa mieszanka, która do eksplozji potrzebuje jedynie iskry zapalającej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Według Jackowskiego może to być idealny moment dla opozycji, która już niejednokrotnie starała się obalić PiS. Teraz gdy wszyscy zobaczyli po wyborach samorządowych, że partia Jarosława Kaczyńskiego chwieje się w posadach, to stała się idealnym celem. Dlatego jasnowidz ostrzega, że podczas obchodów święta niepodległości, może dojść do prowokacji wywołanej przez opozycję, która może rozpocząć prawdziwy pucz. Jackowski nie kryje swojej postawy, że popiera marsz niepodległości, ponieważ uważa to za wspaniały przejaw patriotyzmu i polskości. Jednocześnie prosi wszystkie osoby, które będą brały w nim udział o to, aby nie dały się sprowokować i wciągnąć się w polityczną wojnę pomiędzy rządem i opozycją. Jeżeli przeczucia jasnowidza się sprawdzą, to może nas czekać najgorętszy 11 listopada w historii naszego kraju.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przełomowa decyzja ws. Marszu Niepodległości. Nikt się tego nie spodziewał!
  2. Szokująca prawda o pomniku Kaczyńskiego! PiS oszalał do reszty?
  3. ALE WSTYD! Minister PiS przeprasza za Pawłowicz, będą o tym mówić latami!
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. Niesamowite! Psiak adoptował wyjątkowe i nietypowe zwierzątko
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News