Krzysztof Jackowski
youtube.com/Krzysztof Jackowski
Konrad Karpiuk - 12 Maja 2019

Jackowski odleciał w najnowszej wizji? Jasnowidz zapowiedział tragedię, ma wybuchnąć wojna

Krzysztof Jackowski znany jest w Polsce od dawna jako jasnowidz. Tym razem odpowiadając na pytania internautów, przepowiedział zbliżającą się wojnę.

Krzysztof Jackowski dostosował się do współczesnych realiów i chętnie korzysta z Internetu. Dlatego też, jego przepowiednie można śledzić za pośrednictwem portalu YouTube. Jasnowidz wielokrotnie trafiał z przepowiedniami. Podejmował próby przewidzenia pogody czy konfliktów zbrojnych.

Krzysztof Jackowski przewidział wojnę

Na jednym z prowadzonych przez siebie streamów, jasnowidz otrzymał pytanie dotyczące sytuacji militarnej na Bliskim Wschodzie. Jackowski problem widzi w zaogniającej się sytuacji na linii USA - Iran, ponadto przewiduje wmieszanie się w konflikt ze strony Unii Europejskiej.

TVNDziś odbył się pogrzeb legendarnego aktora seriali TVP i TVN. Na rozrywającej serce uroczystości artyści z pierwszych stron gazetCzytaj dalej

- Jest duże prawdopodobieństwo. W tych moich przepowiedniach co mówiłem o samolocie, powiedziałem wtedy jeszcze jedną rzecz, że Unia Europejska zostanie postawiona… taki pat nastąpi, że albo będzie musiała się przeciwstawić, albo Stanom Zjednoczonym, albo Iranowi - stwierdził na streamie Jackowski.

Nie bez znaczenia okazały się ostatnie pogłoski na temat działań Iranu w kwestii programu nuklearnego. Dla przypomnienia - Iran zdecydował się na zaprzestanie sprzedawania nadwyżek uranu oraz kontynuacje programu nuklearnego, jeśli Francja i Niemcy nie wywiążą się z umów handlowych.

- To też się podkręciło. Wiadomości wczorajsze: Iran stawia Europie ultimatum. W zatoce perskiej robi się niebezpiecznie. Iran grozi wznowieniem programu nuklearnego, jeżeli Europa nie wywiąże się ze swoich zobowiązań. Znowu rośnie napięcie w zatoce perskiej, USA wzmacniają siły w regionie - przeczytał z internetowego artykułu Jackowski.

Po chwili postanowił odnieść się do przeczytanego tekstu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

marta kaczyńskaMarta Kaczyńska uwielbia zwierzęta. Jej pies jest rozpieszczany i żyje w luksusachCzytaj dalej

- Tak czy inaczej zobaczcie, to też się potwierdziło, bo mówiłem, że coś się stanie, że politycy europejscy będą musieli się określić. Teraz określenie w jednym kierunku spowoduje, że się trochę poróżnią z decyzją rządu amerykańskiego, decyzja w drugą stronę, to poróżnią się na pewno w drugą stronę - dodał po chwili.

Zaraz potem kontynuował i wypowiedział się na temat tego, co się wydarzy w drugiej połowie 2019 roku.

- Iran postawił Europę w szachu. Mnie to martwi, moje zdanie znacie. Druga połowa może okazać się bardzo niemiła, jeżeli chodzi o Bliski Wschód – finalnie stwierdził Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha OSŁUPIAŁA z wrażenia! Dzieci narobiły jej wstydu na oczach milionów Polaków
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyslenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

dietaMarzysz o smukłej sylwetce? 10 błędów, które sprawiają, że twój wysiłek idzie na marneCzytaj dalej

źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News