Jackowski ma najgorsze obawy. To już niedługo, jasnowidz alarmuje

Jackowski ma najgorsze obawy. To już niedługo, jasnowidz alarmuje Źródło: fot. youtube.com

Krzysztof Jackowski, w specjalnej rozmowie ze znanym portalem internetowym, ujawnił co wydarzy się w 2019 roku. Jackowski ma niestety najgorsze obawy co do naszej przyszłości. To, co wydarzy się w najbliższym czasie zszokuje wszystkich. Dlaczego i przed czym Jackowski nas ostrzega? 

Krzysztof Jackowski nie raz pokazywał, że w jego głowie widnieje wiele czarnych wizji przyszłości. Co prawda przepowiedni na ten rok jest bardzo wiele, a większość z nich jest bardzo przerażających. Niemal wszystkie mrożą krew w żyłach. Biorąc pod uwagę paranormalne umiejętności Jackowskiego, trudno mu nie wierzyć. Zgodnie z wizjami tego znanego jasnowidza, ale też innymi przepowiedniami, rok 2019 ma być rokiem chorób i kataklizmów. Czy słusznie powinniśmy się martwić tym alarmem Jackowskiego?

Krzysztof Jackowski bije na alarm. To już niedługo

Straszy nas nie tylko Krzysztof Jackowski poprzez swoje najgorsze obawy, ale wszystkie dostępne w internecie przepowiednie też nie napawają optymizmem. W poszukiwaniu prawdy, polskie media zwróciły się o pomoc do tego wybitnego jasnowidza. A wszystko po to, by rozgonić te kłębiące się chmury wątpliwości. Jackowski zwiastuje, że już niedługo na naszych oczach zaczną występować bardzo poważne anomalie pogodowe, a ich skutki mogą być opłakane. - Mam odczucie, że wiosna przyjdzie wyjątkowo szybko w tym roku w 2019. Mam też odczucie, że wiosna radykalnie zmieni się w lato. Obawiam się, że tego lata może dojść do anomalii - wyznał jasnowidz. Niestety, w okresie letnim Polacy będą musieli stanąć twarzą w twarz z aurą, która będzie wyjątkowo niesprzyjająca. - Będzie bardzo sucho przez jakiś czas, a potem nadejdzie okres ostrych burz, a potem ponownie susza. Lato będzie bardzo skrajne. Bardzo tropikalne. - powiedział Krzysztof Jackowski w rozmowie z portalem o2.pl. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski zapowiada anomalie pogodowe

Przepowiednia związana z ekstremalnymi zjawiskami meteorologicznymi nie może być ignorowana. Trzeba zauważyć, że prawie wszystkie jego wizje były celne i najczęściej wydarzyło się tak, jak Jackowski  przepowiedział. Czy zapowiadane przez Krzysztofa Jackowskiego anomalie pogodowe, które mają nastąpić w najbliższym czasie, to przepowiadane przez innych jasnowidzów kataklizmy? Przełomowe i nietypowe zjawiska pogodowe, które być może spotkają nas w tym rok zapowiadane są już od wielu lat. I większość tych wizji znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Specjaliście widzą w tych anomaliach pogodowych związek z ciągle zmieniającymi się strefami klimatycznymi na całym globie. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 

  1. Katarzyna Dowbor zrobiła coś niezwykłego! Fani pospadali z krzeseł widząc TE zdjęcia
  2. Anna Seniuk z synem. To PRZYSTOJNY i bardzo znany aktor [ZDJĘCIA]
  3. Krzysztof Jackowski przewidział co stanie się 1 lutego. Przerażające?
  4. Wstrząsająca wizja Jackowskiego! Na dniach wybuchnie III wojna światowa, co z Polską?!
  5. Jasnowidz: „W Polsce wybuchnie wojna”
  6. Kwaśniewska szczerze o nowotworze. Poruszające i wstrząsające słowa

 

Następny artykuł