Jackowski o najbliższych miesiącach. Tak źle nie było od lat, przygotujcie się!

Jackowski o najbliższych miesiącach. Tak źle nie było od lat, przygotujcie się!

Krzysztof Jackowski zdążył już zasłynąć jako jeden z bardziej znanych polskich jasnowidzów. Jedną z ostatnich, ciekawszych przepowiedni jest pogoda na najbliższą zimę. Jasnowidz wyjawił ją "Super Expressowi". Jakiej aury możemy spodziewać się za kilka miesięcy?

Krzysztof Jackowski znany jest z przepowiadania bliższej i dalszej przeszłości. Zasłynął medialnie po tym, jak kilka lat temu prawidłowo wskazał rodzicom miejsce, gdzie znajdowała się ich porwana 12-letnia córka. Wypowiadał w wielu sprawach, m. in. kulisach śmierci Andrzeja Leppera, kryzysie ekonomicznym z 2008 roku, czy masowych migracjach do Europy.

Co to będzie za zima? Krzysztof Jackowski przepowiada

Znany jasnowidz wypowiedział się niedawno dla "Super Expressu" w sprawie nadchodzącej zimy. Choć za oknami przeżywamy w miarę ciepłą, słoneczną jesień, wielu z nas robi już pierwsze porządki w szafach. Chcemy być gotowi na pierwszy atak zimy, który często ma miejsce w listopadzie. A ten już niedługo. Tabloid postanowił zapytać o wizję zimy według jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Z jego przepowiedni wynika, że póki co Polacy nie będą mogli narzekać na przymrozki ani śnieg.

Jasnowidz Jackowski o październiku i listopadzie

- Ja uważam, że październik do połowy, a nawet może do 22 dnia miesiąca, będzie jak na tę porę roku, ciepły. Tuż po tym nastąpi załamanie pogody i co najdziwniejsze - mogą się pojawiać epizody ze śniegiem. To nie będzie jeszcze zima, ale spore ochłodzenie - cytuje jasnowidza se.pl. Spore obawy mamy z listopadem. To miesiąc jesiennej szarugi, spadków temperatur, kiedy chandra udziela się wielu z nas. Zdaniem wizjonera może tak też być tym razem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Sytuacja unormuje się w listopadzie. Pogoda w tym miesiącu będzie mało przyjemna, dżdżysta. Będą się czasem zdarzać okresy słoneczne, ale już znacznie rzadziej niż choćby w październiku - dodaje Krzysztof Jackowski.

W końcu śnieżne święta? Tak rzecze jasnowidz

Jackowski poszedł jeszcze o krok dalej. Opowiedział swoją wizję na pogodę w grudniu. Jego zdaniem w tym miesiącu będzie z początku w miarę ciepło. Od połowy możemy spodziewać się obfitych śniegów i mrozu! - Grudzień zacznie się w moim odczuciu w miarę ciepło, ale wtedy doświadczymy też pierwszego poważnego ataku zimy. Wydaje mi się, że w okresie między 15 a 24 grudnia może padać obficie śnieg i chwycić tęgi mróz - przewiduje jasnowidz Jackowski. Po świętach zima ma odpuścić. O tym, czy wizje okażą się trafione będziemy mogli przekonywać się na bieżąco, aż do Sylwestra.Najlepsze newsy dnia:

  1. Jackowski ma tragiczne informacje dla wszystkich Polaków. Lepiej się przygotujcie
  2. Wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach! To dzieje się naprawdę
  3. Asteroida leci w kierunku Ziemi. Jackowski ujawnia co się stanie
Następny artykuł