Krzysztof Jackowski
Fot. YouTube / Krzysztof Jackowski
Wiadomości Pikio - 2 Grudnia 2018

Jackowski ponownie ostrzega Polaków! Ujawnia tajne zamiary PiSu

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany jasnowidz w Polsce. Mężczyzna niejednokrotnie udowodnił, że potrafi przewidzieć coś więcej, niż tylko prognozę pogody. Swoją pomocną dłoń wyciągał nie tylko do rodzin rozpaczliwie szukających swoich bliskich, ale i do funkcjonariuszy służb porządkowych. Teraz wizjoner ma dla nas pewne ostrzeżenie.

Krzysztof Jackowski już od dłuższego czasu przestrzega nas przez poważną sytuacją polityczną w Polsce. Jego zdaniem jeszcze tej jesieni wydarzyć się mogą nieodwracalne w skutkach rzeczy. Mężczyzna zwraca uwagę na poczynania Prawa i Sprawiedliwości, ostrzegając jednocześnie przez ich złymi zamiarami.

Krzysztof Jackowski dostaje sms-a od policjanta

Jasnowidz z Człuchowa udostępnił właśnie film, w którym dzieli się z widzami swoimi obawami odnośnie bezpieczeństwa w Polsce. Jego zdaniem nadszedł czas "dożynania PiS-u". Jako dowód na to, że jego przepowiednie naprawdę się sprawdzają, odczytał treść wiadomości, jaką otrzymał od tajemniczego policjanta. Zdaniem funkcjonariusza już w najbliższych dniach ma okazać się, czy do akcji nie będzie musiało wkroczyć wojsko. Wiadomość tę jasnowidz traktuje jako potwierdzenie swojej wizji, którą ogłosił już jakiś czas temu. - Po ostatnich wydarzeniach jakie do mnie docierają, postanowiłem napisać wiadomość do pana, panie Krzysztofie, bo sytuacja coraz bardziej wymyka się spod kontroli. W związku z L4 policjantów, zaczynają dołączać do nas straż pożarna, straż graniczna oraz służba więzienna w Gdańsku. Jeszcze w tym tygodniu okaże się, czy zacznie się spełniać pana wizja zagrożenia wewnętrznego państwa, o której mówił pan, że będzie na jesieni. Dodam jeszcze, że jeśli nic się nie zmieni, to do działań ma zostać wprowadzone wojsko. Jest to już ujęte w planach - napisał anonimowy policjant.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
JackowskiNajwiększe tajemnice Jackowskiego ujawnione! To od tego się zaczęłoCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski przestrzega przez Prawem i Sprawiedliwością. Zaczyna się ciężki okres

W ostatnim czasie Krzysztof Jackowski coraz częściej przestrzega Polaków przez rządami PiS. Jego zdaniem już niedługo nastąpić ma ogromna rewolucja, która może zmienić sytuację w Polsce. Przestrzega, że zaczęło się "dożywanie PiS-u" i nie wiadomo, jakie będą tego skutki. Jego zdaniem możliwe są nawet uliczne rozróby. Właśnie rozpoczął się grudzień, a to oznacza, że jesień powoli dobiega końca. Czy jest to znak, że już w najbliższych dniach czeka nas jakaś rewolucja? Jasnowidz zaleca bycie czujnym.ZOBACZ TAKŻE:
  1. 14-miesięczna Gosia umiera na przerażającą chorobę. Zrozpaczeni rodzice proszą o pomoc
  2. Córka Małysza przerywa milczenie! Oliwia Bieniuk powinna wziąć sobie te słowa do serca
  3. Plany rozwoju 500+ są POTĘŻNE! Astronomiczne kwoty, ale przeciwnicy programu miażdżą prawicę
  4. Wojciechowska wbiła nóż w serce Zenkowi Martyniukowi! Aż robi się go szkoda
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
Krzysztof Jackowski8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News