Jackowski wstrząsająco o ideologicznej wojnie w Polsce. Słynny jasnowidz twierdzi, że politycy nas oszukują

Jackowski wstrząsająco o ideologicznej wojnie w Polsce. Słynny jasnowidz twierdzi, że politycy nas oszukują Źródło: youtube.com/Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski dostrzega jak wojny i konflikty wpływają dziś na nastawienie polityków. Słynny jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że to rządzący od lat Polską odpowiadają za negatywne, a wręcz konfrontacyjne nastawienie obywateli do siebie.

Krzysztof Jackowski przyzwyczaił nas do tego, że zabiera głos w sprawach, którymi żyje cała Polska. Jasnowidz, działający prężnie również w sieci, pozwala sobie na częste komentarze społeczne i polityczne.

Krzysztof Jackowski o wojnie ideologicznej w Polsce i Europie. "Jesteśmy uczeni w sposób agresywny"

Nie inaczej było tym razem. Jackowski był gościem youtubera Krzysztofa "Atora". Panowie poruszyli ważny w polskich realiach temat wojny ideologicznej. Zdaniem Jackowskiego główne siły polityczne celowo stawiają na ten akcent, przyzwyczajając społeczeństwo do agresywnej retoryki.

Jasnowidz mówił w rozmowie z "Atorem" o tzw. poprawności politycznej, przechodząc do tego, że politycy konfrontują się w coraz ostrzejszy sposób. Jego zdaniem jest to wywołane "przez wszelkiej maści lewactwo", ale i działające dziś w ostry sposób mass-media, żyjące konfrontacją i konfliktem.

- Popatrzmy na Europę dziesięć lat do tyłu. Jakaż to była Europa. Niemcy pachniały Niemcami, Wielka Brytania pachniała Wielką Brytanią. Czuło się narodowości. Proszę zwrócić uwagę, że polityka od przynajmniej 10 lat bardzo mocno zbiega się z tym, co się fizycznie dzieje w Europie - zaznaczył Jackowski.

Jasnowidz dawał do zrozumienia, że politycy tworzą w narodach poczucie pogardy względem obywateli. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Do poczucia się patriotą, do historii, do tego że nasz kraj powinien być otwarty. Ale jesteśmy narodem Polskim i to chronimy – mówił.

Później postanowił odnieść się także do poprawności politycznej.

- Powiedzmy bardzo mocno się nasilają uwagi, że nie można być homofobem, nie można być antysemitą, antypolakiem, antyeuropejczykiem. Ja to rozumiem, tylko proszę zwrócić uwagę, że jesteśmy uczeni tego w sposób agresywny. Przez tolerancję dzieją się takie rzeczy, które mają nas zdeprawować. Epatuje się inność, która jest lepsza od normalności - wskazywał Krzysztof Jackowski, mając na myśli władze Unii Europejskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI!
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu 
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror

źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News