Krzysztof Jackowski
Screenshot z youtube.com/JasnowidzKrzysztofJackowskiOfficial
Mateusz Nieścierowicz - 3 Lutego 2019

Jackowski zdradza kiedy tak naprawdę przyjdzie wiosna! Pełne zaskoczenie

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany w Polsce jasnowidz. Jego wizje są traktowane przez wielu naprawdę poważnie. Medium w końcu wiele razy miało rację. Teraz postanowił pokusić się o kolejne przepowiednie. Tym razem dotyczą powszechnie lubianej pory roku.

Krzysztof Jackowski zdradza kiedy będzie wiosna. Tak bardzo oczekiwana przez Polaków pora roku zwyczajowo pojawia się około marca, ale co do przekazania nam ma słynny jasnowidz z Człuchowa? Dotąd z powodu zimy nie brakowało problemów komunikacyjnych na drogach, a co za tym idzie wypadków i korków. Również służba zdrowia miała wiele pracy z chorymi pacjentami. Apteki zanotowały wzrost sprzedaży leków na ból gardła i aerozoli na uporczywy katar. W szkołach i miejscach pracy wciąż nie brakuje kaszlących i kichających. A najgorsze jest to, że zima nadal trwa.

Krzysztof Jackowski zdradza tajne informacje na temat przyszłości

Wszyscy wyczekują już wiosny. Chcą, aby śnieg stopniał, a na jego miejscu pojawiły się pierwsze pąki kwitnących kwiatów. Dobija nas depresyjny nastrój towarzyszący szaro-czarnemu pejzażowi tego kraju. Potrzebna jest zieleń, która ożywia i kojarzy się z nadzieją. Kiedy to nastąpi? Okazuje się, że "jasnowidz z Człuchowa" ma takie informacje. Postanowił się nimi podzielić w wywiadzie dla "Super Expressu".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneHoroskop miesięczny na luty 2019. Co przygotowały dla Ciebie gwiazdy?Czytaj dalej
- W moim odczuciu, wiosna przyjdzie do nas szybko. Mam wrażenie, że luty da nam jeszcze popalić, ale mniej więcej po 15 będziemy już powoli żegnali zimę. Z kolei wiosna moim zdaniem będzie bardzo słoneczna, bardzo ciepła. To właściwie nie będzie wiosna, a lato od razu. Pierwsze poważne oznaki zmiany aury będziemy mogli zaobserwować po 15 marca. Moim zdaniem tegoroczna wiosna bardzo szybko przeobrazi się w lato - stwierdza Krzysztof Jackowski.

Polacy wyczekują wiosny

W Internecie słychać nieustanne narzekanie na to, co dzieje się obecnie w kwestii pogody. Ciągle słychać niepokojące informacje, które dosłownie dobijają rodaków. Szczególnie te publikowane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Wszystkie sygnały zmuszają nas do ostrożności. Powodują również strach. Nikt nie lubi się bać, ale czasami to jedyny sposób, aby włączyć rozsądek. W końcu mrozy, a także silne wiatry i inne cechy towarzyszące tegorocznej zimie to poważna sprawa. Według jasnowidza z Człuchowa podobne sytuacje mogą jeszcze mieć miejsce dopóki nie nadejdzie kolejna pora roku.ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  3. Torbicka martwi się o schorowaną mamę. Seniorka podjęła decyzję i zdania nie zmieni
  4. Bardzo smutne doniesienia nt. Ferdka z Kiepskich. Aktor zmaga się z pasmem wielkich nieszczęść
  5. Podmęczona Lewandowska z podkrążonymi oczami. Fani nie mogą uwierzyć
 
Gwiazdy Ranczo ŻakNajwiększe dramaty gwiazd serialu "Ranczo". Straciły najbliższą osobęCzytaj dalej
Źródło: Popularne.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News