jackowski
Fot. YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Mikołaj Pilecki - 24 Grudnia 2018

Jackowski ma przerażające informacje dla Polaków na 2019 r. Oby to się NIGDY nie spełniło

Krzysztof Jackowski od wielu lat zajmuje się przepowiadaniem przyszłości i rozwiązywaniem trudnych, kryminalnych zagadek. Co kilka dni zamieszcza w internecie nowe nagranie, w którym przedstawia swoje ostatnie wizje. Najnowsze widzenia Człuchowianina przerażają.

Krzysztof Jackowski bardzo często przekazuje dramatyczne wizje przyszłości. Jego przepowiednie nawet jeśli zawierają pozytywny aspekt, najczęściej kończą się przestrogą, która spędza wielu osobom sen z powiek. Nie inna była ostatnia wizja, w której zobaczył sytuację polskiego społeczeństwa w przyszłym roku. 2019 ma być dla Polaków ciężki nawet pomimo stabilnej gospodarki i wszechobecnego rozwoju. - Dużo się mówi o podwyżkach o tym, że trudniejszy czas dla Polski idzie. Ja mam takie dziwne wrażeni, że w Polsce przyszły rok, zwłaszcza okres jesieni to będą dobre wyniki gospodarcze i dobry rozwój PKB i powtórzenie sukcesu, jakim był rozwój w tym roku. Co wcale nie znaczy, że lepiej będzie żyło się normalnemu Kowalskiemu. W naszym kraju się nam nie żyje dużo lepiej od lat i chyba ta tradycja zostanie niestety zachowana - przekazał.

Krzysztof Jackowski ostrzega także przed skażeniem atomowym

Polskę według Jackowskiego czeka nie tylko marazm, ale także poważne niebezpieczeństwo z zewnątrz. Jak przekazał jasnowidz, szósty zmysł podpowiada mu, że nastąpi skażenie, które zapędzi obywateli Polski do kolejek. Ustawione w nich osoby będą potrzebowały jodu, który pomoże im w przetrwaniu skutków radioaktywnego opadu. Krzysztof Jackowski otwarcie mówi, że sytuacja będzie beznadzieja, zaznaczając jednak, że ma nadzieję, iż do niczego nie dojdzie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jan Paweł IIJan Paweł II w ostatnich chwilach życia. 9 zdjęcie będzie prawdziwym wstrząsem dla KatolikówCzytaj dalej
- Ludzie stoją w kolejkach za czymś w małych buteleczka, nie jest to alkohol, to jest coś, co muszą wypić. Mam wrażenie, że może dojść w 2019 roku, nie wiem, czy w naszym kraju, może to być obok naszego kraju, obawiam się też Ukrainy. Ten element, który mi się skojarzył z Czarnobylem, ten jod czy to jodyna, zwłaszcza kobiety, które miały to wypić, coś takiego mi się skojarzyło. To, co się wydarzy, będzie sytuacją wręcz beznadziejną. Oby się to nie wydarzyło, ale mówię wam co poczułem - wyznał Jackowski.

Człuchowianin znów pomógł policjantom

Na początku miesiąca policjanci z województwa pomorskiego poszukiwali zaginionej kobiety, która opuściła dom, by kupić pieczywo i nigdy do niego nie wróciła. Śledztwo w sprawie jej zaginięcia trwało tydzień. W końcu zrozpaczona rodzina skontaktowała się z Krzysztofem Jackowskim. Jasnowidz w swojej wizji zobaczył jezioro i jego okolice. Był to niestety strzał w "dziesiątkę". Ciało zaginionej kobiety znajdowało się w zatopionym samochodzie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Mucha pokazała półnagie zdjęcie. Fani oszaleli!
  2. Quebonafide z dziewczyną: Razem wyglądają po prostu cudownie!
  3. Horoskop miłosny na Święta 2018. Sprawdź, czy spotkasz miłość swojego życia
  4. Górnicy znaleźli klejnot niesamowitych rozmiarów. Tylko raz udało się wydobyć większy
  5. Szok! Przepowiednie Nostradamusa na 2018 się spełniają
  6. Wellman o aborcji. Można się zdziwić
ZAMIANA
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
źródło: nczas.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News