Krzysztof Jackowski o pożarze Notre Dame - ostrzega
pikio.pl
Bartłomiej Chudy - 16 Kwietnia 2019

Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru

Krzysztof Jackowski skomentował dla dziennika "Super Express" wczorajszy pożar katedry Notre Dame w Paryżu. Słynny polski jasnowidz ostrzega przed trudnym dla Francji i Europy czasem, którego symbolem może być właśnie zniszczenie historycznego zabytku.

Krzysztof Jackowski od lat chętnie zabiera głos w sprawie najważniejszych wydarzeń z Polski i ze świata. Nie inaczej jest tym razem.

Krzysztof Jackowski o pożarze Notre Dame. "To nie był zwykły pożar"

Dziennik "Super Express" wypytał jasnowidza Jackowskiego o ocenę koszmarnego pożaru. Przypomnijmy, wczoraj wieczorem w ogniu stanął dach historycznej katedry Notre Dame. Strażacy walczyli z żywiołem aż do godziny 4 nad ranem.

Meghan Markle dziecko.Dziecko Meghan dało o sobie znać! Są zdjęciaCzytaj dalej

Wciąż brakuje odpowiedzi na główne pytanie, które zadają sobie miliony ludzi: w jaki sposób doszło do tak wielkiego pożaru. Według nieoficjalnych i niepotwierdzonych wciąż wersji, ogień został zaprószony w trakcie prac renowacyjnych.

Swoją wizję na temat pożaru, ale i możliwych skutków tego zjawiska ma dziś Krzysztof Jackowski. Słynny jasnowidz z Człuchowa uważa, że nie był to zwykły wypadek przy pracy.

- Uważam, że to nie był zwykły pożar. Po tym, co się dzieje we Francji, nie jestem przekonany, że to był zwykły wypadek - skomentował dla "Super Expressu" słynny polski jasnowidz.

Jak zatem widzi przyczynę pożaru, który strawił iglicę i większość dachu katedry? Jackowski powiedział wprost, że ogień został podłożony.

- Moim zdaniem to mógł być sprowokowany ogień. Czas pokaże, czy miałem rację - zaznaczył Krzysztof Jackowski w rozmowie z tabloidem.

Już wcześniej przewidywał niepokoje we Francji. Pesymistyczne wizje jasnowidza

Dziennik zwraca uwagę również na inną prawidłowość. Dostrzega, że jasnowidz już kilka tygodni temu miał nosa co do swojej prognozy! Przypomnijmy - na swoim kanale na Youtube.com Jackowski mówił o roku pełnym niepokojów w Europie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

magda gessler9 zdjęcie powoduje wytrzeszcz oczu. Tak NAPRAWDĘ Gessler wygląda bez makijażu i doczepówCzytaj dalej

Podczas wideoczatu z marca dowodził wprost, że niszczycielska siła znów uderzy Francję. Znów, gdyż chodzi o nawiązanie do koszmarów z 2016 roku - śmiertelnego rozjeżdżania ludzi w Marsylii (2016), czy skoncentrowanych strzelanin w Paryżu (2015).

- Nie będzie spokojnie w Europie! Nie lubię robić wizji przyszłościowych, ale wkraczamy w okres bardzo niebezpieczny dla Europy. Kojarzy mi się duży zamach, duża ciężarówka, czymś wypełniona i wielka eksplozja. Albo jeden duży zamach albo będzie ich kilka - wieścił z grozą Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej to bliski współpracownik Rydzyka! Dla fanów aktorki to będzie SZOK
  3. Uwielbiany aktor Pierwszej Miłości pokazał żonę. Jej uroda powala na kolana
  4. Iga Lis bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcie nieumalowanej córki Rusin w sieci
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak miłość". Fani serialu we łzach

Elżbieta JaworowiczIle lat ma Elżbieta Jaworowicz? Reporterka szokuje wyglądem w tym wiekuCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News