Jackowski przepowiedział STRASZNĄ przyszłość Roberta Biedronia. Nie ma żadnych wątpliwości

Jackowski przepowiedział STRASZNĄ przyszłość Roberta Biedronia. Nie ma żadnych wątpliwości

Krzysztof Jackowski zabrał głos w sprawie przyszłości nowej partii na lewicy! Słynny jasnowidz nie wróży jej świetlanej przyszłości. Trudno nie przyznać mu racji.

Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy jasnowidz w Polsce, postanowił podzielić się ze swoimi widzami opinią na temat nowej partii założonej przez Roberta Biedronia. Niezwykle trafnie wskazuje on na podobieństwo do pewnych partii, które "rozbłysły i szybko zgasły". Analizy jasnowidza z Człuchowa spotkały się z ciepłym przyjęciem przez widzów, którzy twierdzą, że również oni doszli do podobnych wniosków. Czy słowa jasnowidza się spełnią?

Krzysztof Jackowski o partii "Wiosna"

- To partia, która wyrzuciła mnóstwo haseł poróżniających ludzi, od aborcyjnych, ostre stanowisko względem Kościoła, a sama się nazywa, że koniec z mitem wojny i podzielenia Polski między PO i PiS. Komentujący zgodnie przytakują Jackowskiemu, wykazując poparcie dla niezrozumienia, dlaczego też osoba, która nawołuje do zaprzestania podziałów, sama uderza w najbardziej fundamentalne zasady życia nie tylko polskiego społeczeństwa, ale i wizji społecznie połączonej Europy. - Pan Biedroń wywodzi się z określonej grupy politycznej, wiadomo jest jaki on kierunek ma obrany. Jaki jest dorobek pana Biedronia polityczny? No... nie mogę się dopatrzyć. Chyba podobny do Palikota, może bardziej grzeczny, czy jak pana Petru - mówi dalej jasnowidz.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM: Następnie wskazuje na interesujące podobieństwa do sytuacji sprzed poprzednich wyborów. - Zwróćmy uwagę jak to działa. Nowoczesna wypłynęła bardzo krótko przed wyborami, kiedy nikt nie był w stanie poznać tych ludzi. Bardzo łatwo na krótko przed wyborami wejść do Sejmu na zasadzie buntu za wszystko. To działa na dwa, trzy tygodnie przed wyborami, ale już na 2-3 miesiące przed wyborami raczej nie - powiedział Jackowski. Ta uwaga również spotkała się z głośnym odzewem. Wszak partia Ryszarda Petru również tuż przed wyborami pojawiła się niespodziewanie, na starcie mając już 11 procent poparcia. Wielu wskazywało wtedy na manipulację sondażami, co ostatecznie pozwoliło jej wejść do Sejmu. Czy z partią Wiosna jest podobnie? - W moim odczuciu partia pana Biedronia popełniła bardzo istotny błąd wyskakując wcześnie. Na taki populizm na jaki sobie pozwolili zadziałałby krótko przed wyborami, ale bardzo krótko przed wyborami - powiedział jasnowidz z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski wyjaśnia. Wiosna to powtórka Nowoczesnej?

Komentatorzy słów Krzysztofa Jackowskiego wskazują, że Robert Biedroń całą swoją kampanię oparł o kontrowersyjne tematy i chciałby w ten sposób zdobyć elektorat opozycji. - Balon partii Wiosna zbyt szybko został maksymalnie napompowany i najprawdopodobniej powietrze zacznie szybko schodzić z tego balona - zakończył jasnowidz. Bez dwóch zdań podobieństw z partiami Ryszarda Petru i Janusza Palikota jest wiele. Jednak czy słynny jasnowidz i tym razem się nie myli - dowiemy się wkrótce. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Emeryci dostaną zawału! Oto kim jest mąż najbardziej ZNIENAWIDZONEJ gwiazdy TVN
  2. Dawna ikona TVP, dziś wygląda POTWORNIE. Nie uwierzycie, kto jest jej mężem!
  3. „Stanie się pośmiewiskiem”. Nie rozumie, jak jej rodzina mogła tak nazwać córkę
  4. Tak tańczy Agata Duda! Pierwszą damę nieźle poniosło
  5. Gwiazdor TVN opowiedział o śmierci Adamowicza. „To nie był jego testament”
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Nasz Czas
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News