jackowski
Fot. YouTube/tagentv
Mikołaj Pilecki - 13 Grudnia 2018

Jackowski widział przyszłość Morawieckiego! Wstrząsająca afera wybuchnie lada chwila

Krzysztof Jackowski niejednokrotnie już popisywał się trafnymi wizjami. Od wielu lat pomaga policjantom, którzy przydatność jego przewidywań zamieszczali nawet w oficjalnych raportach. Teraz jasnowidz z Człuchowa opowiedział o swojej wizji kariery Mateusza Morawieckiego.

Krzysztof Jackowski buduje swój medialny wizerunek już od początku XXI. wieku. Jasnowidz specjalizuje się w poszukiwaniu zaginionych i ciał zmarłych, a jego udział dziesiątki razy okazywał się kluczowy dla efektu śledztwa. Tak było chociażby w tym tygodniu, gdy przy pomocy jego szóstego zmysłu odnaleziono ciało poszukiwanej przez tydzień kobiety z województwa pomorskiego. Zwłoki znajdowały się niemal dokładnie tam, gdzie ukazały mu się w wizji - na dnie jeziora. Jackowski nie unika rozgłaszania swoich przewidywań także w kwestii polityki i losów Polski. Dziś "Fakt" opublikował wywiad, w którym jasnowidz przekonywał o pojawieniu się kolejnej afery rządu PiS.

Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość rządu PiS

Słynny jasnowidz w swojej wypowiedzi dla "Faktu" przypomniał, iż poprawnie przewidział odejście ze stanowiska premier Beaty Szydło oraz pogorszenie się wizerunku PiS za sprawą działań nowego szefa rządu. Teraz zabrał się za przewidywanie dalszych losów Mateusza Morawieckiego. Zdaniem Jackowskiego przyszły rok będzie niezwykle trudny dla Zjednoczonej Prawicy. Stanie się to nie tylko z winy Mateusza Morawieckiego, ale przede wszystkim afery, która pogrąży rząd i koalicję sejmową.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej
Zdaniem medium "duża burza" wokół szefa rządu wydarzy się z powodu "jakiejś ustawy". Jackowski dodaje, że sytuację pogorszy decyzja Jarosława Kaczyńskiego o pozostawieniu go na stanowisku Prezesa Rady Ministrów, pomimo oczywistych politycznych przeciwwskazań. - Jakiekolwiek zmiany w tej chwili mogą pokazywać, że rząd jest niestabilny. A takie coś poczułem. Poczułem, że, ja nie twierdzę, że premier Morawiecki będzie odwołany, czy poda się do dymisji, ale stanie się wokół premiera bardzo duża burza z powodu jakiejś ustawy lub ustaw, że coś będzie niezgodne z prawem albo blisko niezgodności z prawem, ale będzie to mocno uderzało w premiera - przekonuje jasnowidz.

W przyszłym roku wybory do PE i Sejmu

Przewidywania dotyczące trudności związanych z rokiem 2019 rokiem są jak najbardziej na miejscu. Pod koniec maja przyszłego roku odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego, które PiS ma nadzieję wygrać. Ten cel może być trudny do osiągnięcia z powodu coraz większej popularności Koalicji Obywatelskiej. Jesienią natomiast Zjednoczona Prawica powalczy o utrzymanie się u władzy w kraju. Ponownie na drodze do celu jedynym poważnym przeciwnikiem jest ugrupowanie Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej, których fuzja postępuje z miesiąca na miesiąc.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mateusz Morawiecki pojawił się w serialu Klan! Polacy nie mogą uwierzyć
  2. Niespodziewany powrót dawnego polityka! Jarosław Kaczyński złapał się za głowę
  3. Niespodziewany powrót dawnego polityka! Jarosław Kaczyński złapał się za głowę
  4. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
  5. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
ZAMIANA
Perth_hail_size_compared_to_handNie dowiesz się tego z prognozy pogody! Wstrząsające zimowe rekordyCzytaj dalej
źródło: fakt.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News