Jackowski o tajemniczej śmierci, która wstrząsnęła wczoraj całą Polską. Prawdziwy koszmar

Jackowski o tajemniczej śmierci, która wstrząsnęła wczoraj całą Polską. Prawdziwy koszmar Źródło: screen youtube.com/tagentv

Krzysztof Jackowski brał udział w niejednej akcji poszukiwawczej. Tym razem policji udało się odnaleźć ciało bez pomocy jasnowidza, ale jego słowa w tej sprawie nie budzą żadnych wątpliwości. Jasnowidz ma przeczucie, co się stało z Michałem R.

Krzysztof Jackowski wielokrotnie pomagał w poszukiwaniach osób zaginionych. Ze zdolności jasnowidza korzystają zarówno rodziny poszukiwanych, jak i policja. Również sprawa Michała R. nie przeszła Jackowskiemu obok nosa. 19-latek zaginął w nocy z 17 na 18 stycznia, jednak jego ciało udało się znaleźć dopiero 3 marca. Zwłoki znajdowały się w Warcie około 30 kilometrów od Poznania na wysokości Oborników. Przeprowadzono już sekcję zwłok, ale jej wyniki poznamy dopiero za około 6 tygodni. Jednak Jackowski nie ma wątpliwości odnośnie do tego, co spotkało 19-latka.

Krzysztof Jackowski miał wizję o Michale R.

W poszukiwanie nastolatka zaangażowanych była cała masa ludzi. Michała szukała zarówno policja, jak i jego rodzina, sąsiedzi oraz agencja detektywistyczna. Niestety koniec poszukiwań okazał się wręcz tragiczny, a rodzina nastolatka nadal nie może pogodzić się, z tym, co się stało.

Wszystkie osoby, które śledziły tę sprawę, zastanawiają się, czy śmierć Michała była wynikiem samobójstwa, morderstwa, a może nieszczęśliwego wypadku. Odpowiedź na to pytanie powinniśmy uzyskać poprzez wyniki sekcji, ale do tego jeszcze kawał czasu.

W jednym z wywiadów Jackowski przyznał, że miał wizję dotyczącą Michała. Jasnowidz potwierdził, że od razu wiedział, że ciało nastolatka znajduje się w Warcie. W swojej wizji wyraźnie zobaczył, jak chłopak stoi na skarpie nad rzeką. Niestety w wyniku nieszczęśliwego wypadku grunt osunął mu się spod nóg i wylądował w rzece. Jackowski podkreślił, że według niego w śmierć nastolatka nie były wplątane żadne osoby trzecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Mi się kojarzyło, że ten mężczyzna wpadł do Warty. Szedł w takie miejsce, gdzie jest skarpa. Miałem wrażenie, że on tam nieostrożnie podszedł i wpadł do tej wody. Wydaje mi się, że był to nieszczęśliwy wypadek, że nie było tam udziału osób trzecich - powiedział jasnowidz.

Historia Michała R. jest prawdziwą tragedią, do której bez wątpienia nie powinno w ogóle dojść. Jednak, jeżeli przeczucia Jackowskiego się potwierdzą, to zyska on kolejny dowód swoich cudownych zdolności, które cały czas są podważane przez jego przeciwników.

  1. Kim był ojciec Moniki Olejnik? "Resortowe dzieci" wywołały skandal! Przeszłość Moniki Olejnik szokuje!
  2. Beata Tyszkiewicz z młodszym o 30 lat partnerem. Wszyscy są w SZOKU
  3. Beata Tyszkiewicz zmiażdżyła hejterów Justyny Żyły i Ivonę Pavlović! Bezlitosne słowa
  4. Nie żyje gwiazdor serialu Beverly Hills 90210
  5. "Rodzinka.pl": Olka Kalicka krytykowana za zdjęcie, na którym karmi piersią
  6. Tego nie pokazali w Polsacie. Partner Justyny Żyły ujawnia, co działo się w studio po TzG

 

źródło: Super express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu