Jackowski ma złą wiadomość. Zostało nam tylko kilka dni

Jackowski ma złą wiadomość. Zostało nam tylko kilka dni

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zajmuje się wieloma sprawami ważniejszymi i mniej istotnymi. Niedawno podzielił się swoimi przeczuciami dotyczącymi pogody w nadchodzących miesiącach. Nie ma dla nas dobrych wiadomości.

Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski został zapytany o swoje przeczucia dotyczące pogody na lato 2018. Nic dziwnego, jest on bowiem znany z wyjątkowej trafności swoich przepowiedni. Dla każdego, kto cieszy się z wyjątkowo ciepłych dni czerwca, jasnowidz nie ma dobrych wiadomości. Już niebawem należy spodziewać się poważnego załamania pogody. Potrwa to naprawdę długo.

Krzysztof Jackowski o pogodzie na lato 2018

Jasnowidz z Człuchowa stwierdził, że lato tego roku powinno być wyjątkowo ciepłe i suche. Na dodatek, jak twierdzi Krzysztof Jackowski, ma trwać wyjątkowo długo. - Ja mam wrażenie, że prawdziwe chłody zaczną się dopiero w połowie września. Uważam, że lato odejdzie od nas w tym roku po 15 września - mówi jasnowidz. Ta przepowiednia napawać może nadzieją, nie jest jednak tak kolorowo. Już niebawem bowiem spotkać nas może przykre rozczarowanie pogodą. Każdy kto cieszy się z przyjemnej aury już wkrótce straci powód do radości. Część osób celowo planuje urlopy w drugiej połowie czerwca, licząc na uniknięcie tłumów, które zawsze nawiedzają kurorty turystyczne w środku sezonu. Jeśli ktoś tak zrobił - popełnił błąd. - Jeśli zaś chodzi o lato, to mam wrażenie, że w czerwcu będzie okres dwóch tygodni mocno deszczowych - podkreślił jasnowidz Jackowski. To zaś oznacza, że już za chwilę, najpóźniej za kilka dni nawiedzi nas pogoda chłodna i deszczowa. Taka aura z całą pewnością nie sprzyja wyjazdom urlopowym.

Czy to znaczy, że lato się spóźni?

Każdego, kto planuje urlopy na początek lipca, można uspokoić. Lato w tym roku się nie spóźni, a zaraz po dwutygodniowej przerwie na deszcze w czerwcu ma powrócić znów letnia pogoda. - Po tym czasie, wszystko jednak wróci do normy - do Polski zbliżą się prawdziwe letnie upały - podkreślił Krzysztof Jackowski w rozmowie z se.pl. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Dramat Krzysztofa Jackowskiego. Serce jasnowidza nie wytrzymuje
  2. Czy Wojewódzki jest gejem? Szokująca wizja jasnowidza
  3. III wojna światowa: 5 jasnowidzów, którzy przewidzieli...
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News