Jackowski miał przerażającą wizję! Lewandowski będzie skończony po meczu z Japonią
Malwina Kossela - 27 Czerwca 2018

Jackowski miał przerażającą wizję! Lewandowski będzie skończony po meczu z Japonią

Krzysztof Jackowski jest znanym, polskim jasnowidzem. Wielu ludzi lubi go, ponieważ bardzo często jego wizje mają pokrycie z rzeczywistością. Aktualnie wygląda na to, że nad Robertem Lewandowski pojawią się czarne chmury. Wszystko przez mecz z Japonią. Wygląda na to, że kapitan naszej reprezentacji może pożegnać się z dobrą passą, a po jutrzejszej rozgrywce będzie skończony.

Krzysztof Jackowski zazwyczaj przepowiada zwykle bardzo trafnie. Nic dziwnego, że regularnie w sprawach zaginięć polega na nim policja. Kiedy dzieje się dla Polaków coś ważnego lub emocjonującego, jasnowidz również się uaktywnia. Ostatnio zasłynął poprawnym przewidzeniem tego, jak dla Polski przebiegnie mundial. Chociaż wielu mu nie wierzyło, będąc przekonanym o tym, jak dobra jest nasza drużyna - ostatecznie Jackowski miał rację. Teraz skupił się na ostatnim meczu z Japonią, o honor.

Krzysztof Jackowski o meczu z Japonią

- W moim odczuciu, mecz z Japonią będzie ładnym widowiskiem, będzie nam się ten mecz podobał i będzie nam żal, że ta drużyna dopiero w meczu o honor zagra ładnie. Ostateczny wynik nie będzie jednak dla nas korzystny. Sądzę, że będzie widać, że Polacy walczą, że nadążają. To spotkanie będzie się składać z kilku okresów. Będziemy atakować, potem znów odpuścimy, by potem znowu zaatakować - wieści Krzysztof Jackowski. Chociaż wizja na mecz z Japonią nie jest najgorsza, to wszyscy jesteśmy świadkami tego, co stało się pod dwóch przegranych, z Senegalem i Kolumbią. Nasi piłkarze pokazali się z wyjątkowo słabej strony - na ich głowy spadły gromy ze strony kibiców. Pojawiły się zarzuty, że drużyna skupia się na graniu w reklamach i mediach społecznościowych, a nie na piłce nożnej.

Robert Lewandowski będzie skończony

Kapitan drużyny, Robert Lewandowski i jego żona Anna, przechodzą przez prawdziwy lincz wściekłych kibiców. Po dwóch przegranych meczach, firmy, które reklamuje Lewandowski walczą z prawdziwym kryzysem. Wizerunek Lewandowskiego znacznie ucierpiał. Kolejna przegrana nie przysporzy mu dobrej sławy. Już teraz krążą pogłoski, że Bayern, dla którego gra piłkarz, chce zrezygnować ze współpracy. Jeśli mecz z Japonią będzie wyglądał tak, jak przewidział Jackowski - nad Robertem Lewandowski zawisną czarne chmury. Jako kapitan i twarz naszej reprezentacji oberwie najmocniej. Jeśli faktycznie, nie wywalczymy nawet honorowego zwycięstwa, to może on się pożegnać z dobrą passą, która towarzyszyła mu do tej pory.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda przeżyła koszmar na wczasach. Musiała szybko wrócić do domu
  2. Fanów wryło w ziemię. Doda nagle złapała za biust fanki i odsłoniła piersi
  3. Klasyczne stylizacje, w których zawsze będziesz wyglądać dobrze
tyszkiewiczNie uwierzysz, jak wiele razy te gwiazdy brały ślub!Czytaj dalej
Oto nowa NAJSEKSOWNIEJSZA kobieta świata! [ZDJĘCIA]Oto nowa NAJSEKSOWNIEJSZA kobieta świata! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: se.pl  
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News