Krzysztof Jackowski wstrząsnął Lepperem przed śmiercią polityka

Krzysztof Jackowski wstrząsnął Lepperem przed śmiercią polityka Źródło: youtube.com/TelewizjaRepublika

Krzysztof Jackowski nie raz prezentował wizję, które poruszały do szpiku kości. Okazuje się, że niedługo przed śmiercią znanego polityka, jasnowidz bardzo mocno wstrząsnął Andrzejem Lepperem. Przewodniczący Samoobrony nie ukrywał podziwu zmieszanego z przerażeniem.

Krzysztof Jackowski od lat wzbudza mieszane uczucia. Jedni z wielką uwagą przysłuchują się jego słowom, inni twierdzą, że są to tylko subiektywne opinie, które może wyrazić każdy. Jedną z osób najbardziej poruszonych słowami jasnowidza z Człuchowa był Andrzej Lepper. W jednym z archiwalnym wywiadów opowiedział o wstrząsającej wizji, którą przedstawił Jackowski. Z perspektywy czasu nabiera ona potężnego znaczenia.

Krzysztof Jackowski wstrząsnął Leppera swoją wizją

Krzysztof Jackowski i Andrzej Lepper spotkali się po raz pierwszy na początku lat dwutysięcznych. Podczas nagrania programu telewizyjnego, jasnowidzowi postawiono pewne zadanie, które miało przetestować jego umiejętności. Osobistą weryfikacje postanowił również zrobić przewodniczący Samoobrony. - Jackowski miał za zadanie przewidzieć, które partie będą w przyszłym parlamencie. No i ja najpierw podjąłem taką próbę sprawdzenia jego (...) żeby mi pokazał ludzi Samoobrony, którzy są w miarę przyzwoici, to znaczy porządni, można im zaufać, a którzy są tylko dla kariery - opowiedział Andrzej Lepper w jednym z archiwalnych wywiadów. Okazało się, że jasnowidz bez problemu poradził sobie z tego typu zadaniem. - On wziął zdjęcie (...) ja mówię, że tak to nie. Tych ludzi pan zna z telewizji, z różnych spotkań. Ja panu odwrócę to zdjęcie i niech pan macając, używając swojej wizji określi kto jest kto przez zdjęcie, którego pan nie widzi. Strzelał (...) mówił, że ten jest taki, ten taki - polityk nie krył zdziwienia.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Najbardziej wstrząsające przeżycie związane z Krzysztofem Jackowskim miało nadejść w życiu Andrzeja Leppera kilka lat później. Do jednego z ich spotkań doszło na niedługo przed tragiczną śmiercią Lecha Kaczyńskiego. Według opowieści niegdysiejszego czołowego polityka, jasnowidz już wtedy wiedział, że z głową państwa wydarzy się coś bardzo złego. - W ubiegłym roku byłem u Jackowskiego i on powiedział, że chce zrobić taką wizję polityczną (...) To było o Kaczyńskich i o świętej pamięci Lechu Kaczyńskim. Mówi, że Kaczyńskiego nie ma, że on śpi. Jeszcze wtedy dodał, że na sto procent Kaczyński ponownie prezydentem nie będzie - opowiedział Andrzej Lepper w jednym z archiwalnych wywiadów. ZOBACZ TAKŻE
  1. Krzysztof Krawczyk o swoich zdradach: "Skoro wszyscy to robią, to dlaczego nie ja?!" Szczere wyznanie artysty
  2. Beata Kozidrak przeżyła dramat. Straciła kogoś BARDZO bliskiego
  3. Papież Franciszek podjął odważną decyzję. Arcybiskup stanowczo ukarany za pedofilię 
  4. Właśnie ujawniono, kto odpowiada za „ośmiornicę śmieciową”. Rząd PiS zamarł 
  5. Justyna Żyła pokazała brzuch i internauci oniemieli. Fani gratulują 
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: YouTube Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News