Przerażająca przepowiednia Jackowskiego wstrząsnęła Polską! Kubica w wielkich tarapatach?

Przerażająca przepowiednia Jackowskiego wstrząsnęła Polską! Kubica w wielkich tarapatach? Źródło: fot.youtube.com/Weekend FM

Krzysztof Jackowski przestrzega polskich sportowców. Najnowsza przepowiednia kontrowersyjnego wróżbity dotycząca stanu polskiego sportu wstrząsnęła całym środowiskiem kibicowskim. W wizji jasnowidza pojawiła się także wzmianka o Robercie Kubicy, który ma zaliczyć fatalny powrót do wyścigów F1. Według wizji, zawodnik może znaleźć się w wielkim niebezpieczeństwie.

Krzysztof Jackowski znowu szokuje. Pomimo tego, że przepowiednie, jak też sama osoba wizjonera kilkukrotnie znajdowała się w ogniu wielkiej krytyki, to wróżbita nadal konsekwentnie przepowiada to, co jego zdaniem wydarzy się w 2019 roku. Tym razem, jasnowidz wziął pod lupę sport i kulturę. Okazuje się, że kibice sportów w Polsce mają się czego obawiać, a szczególnie fani Roberta Kubicy, któremu to Jackowski nie życzy niczego dobrego.

Krzysztof Jackowski przestrzega polskich sportowców

W najnowszej wizji kontrowersyjnego wróżbity możemy się dowiedzieć, jak według niego będzie wyglądał stan polskiego sportu w ciągu następnych 12 miesięcy. Przepowiednia jest mroczna i zakłada, że w każdej możliwej dyscyplinie sportu nasi reprezentanci będą skazani na porażkę. Wizje, które wysnuł mężczyzna są o tyle przykre, że koszykarze reprezentacji Polski walczą właśnie o udział w mistrzostwach świata, a piłkarze pod kierownictwem Jerzego Brzęczka będą zmagać się w eliminacjach do turnieju EURO 2020. Najgorzej jednak dostało się Robertowi Kubicy, który niedawno został zaprezentowany jako kierowca teamu Williamsa.

Robert Kubica nie będzie jeździł?

Krzysztof Jackowski stwierdził, że prawdziwy dramat może się rozegrać na torach wyścigowych Formuły Jeden. Kierowca, który jest istną legendą polskich sportów motorowych i któremu cała Polska kibicowała w powrocie do kariery sportowej ma być obecny tylko na trzech wyścigach nadchodzącego sezonu, a potem zniknąć w tajemniczych okolicznościach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Mam odczucie, że pan Kubica ze trzy razy będzie uczestniczył w jakichś zawodach i potem wszystko przycichnie - tak o powrocie Roberta Kubicy do F1 mówi jasnowidz. Czy zapowiedź wróżbity przewiduje tragiczne wydarzenia, jakich ofiarą ma być polski kierowca? Jak dobrze wiemy, Polak wielokrotnie zmagał się z dramatycznymi skutkami swoich kontuzji i wypadków poniesionych na torze wyścigowym. Czy i tym razem przed sportowcem stoi widmo porażki, a nawet wypadku drogowego i końca kariery? O tym przekonamy się już za kilka miesięcy. ZOBACZ TAKŻE;
  1. Biedna Kasia Cichopek pod niesprawiedliwym natarciem hejterów. „Pseudo aktoreczka z koziej d*py!”
  2. Dorota Szelągowska: Dzieci gwiazdy są wręcz NIESAMOWITE!
  3. Dorota Wellman: syn gwiazdy to prawdziwa zagadka. Nie znajdziecie go na Instagramie
  4. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Gwiazdor ma piękne apartamenty
  5. Rolnik szuka żony odejdzie w niepamięć. Marta Manowska wyjawiła wszystko!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News