Krzysztof Jackowski ma dla Polaków zaskakujące wieści. Wie, kto wygra wybory!

Krzysztof Jackowski ma dla Polaków zaskakujące wieści. Wie, kto wygra wybory!

Krzysztof Jackowski właśnie doznał kolejnej wizji i podzielił się nią z mediami. Po przepowiedniach pogodowych i gorzkim proroctwie dotyczącym nadchodzącej wojny na świecie, tym razem przewidział wynik wyborów parlamentarnych. Czy koresponduje ona z najnowszymi sondażami?

Krzysztof Jackowski już wie, kto wygra wybory parlamentarne. Zdaniem najsławniejszego jasnowidza w Polsce, wybory wygra... PiS! Jednak niekoniecznie ze stojącym na czele Jarosławem Kaczyńskim. Skąd to przeczucie?

Krzysztof Jackowski ma wizję wyborów parlamentarnych. Kto wygra wybory?

Zdaniem jasnowidza z Człuchowa wyborów nie wygra Jarosław Kaczyński. Zaskakujące jest to, że w wizji Jackowski zobaczył aż dwóch szefów Prawa i Sprawiedliwości. Niepodzielna do tej pory Prawica, może ulec diametralnej przemianie. – Mam odczucie, że Jarosław Kaczyński będzie zasiadł w Sejmie jeszcze przez pięć lat, czyli do końca tej kadencji oraz następną. Wydaje mi się, że dalej będzie rządził partią, ale w moim odczuciu, będzie dwóch szefów PiS – powiedział o swojej wizji. Niemal nieprawdopodobne jest także to, że Krzysztof Jackowski zauważył w swojej wizji wyraźny podział w Prawie i Sprawiedliwości. Otóż, jego zdaniem politycy PiS podzielą się na tych, którzy będą kibicować dalej Kaczyńskiemu i na tych, którzy "przejdą na stronę" Morawieckiego. Jednak polski premier też nie będzie, w założeniach jasnowidza, długo piastował swojego stanowiska. – Mam także wrażenie, że pan Morawiecki nie będzie już premierem, najprawdopodobniej po najbliższych wyborach parlamentarnych – skomentował Jackowski. Obserwując nastroje polityczne, a także sondaże towarzyszące wyborom samorządowym, wizja Jackowskiego jest nie tyle realna, co jedynie prawdopodobna. Znany z przepowiadania przyszłości dla naszego kraju jasnowidz, nie zawsze miał jednak rację.

Niespełnione wizje Jackowskiego

Przewidując wydarzenia 2018 roku, Krzysztof Jackowski wyraźnie zaznaczał, że Jarosław Kaczyński będzie powoli zanikał w strukturze Prawa i Sprawiedliwości. Jednak ten, jak mogliśmy zauważyć, pomimo ciężkiej choroby - szybko wrócił na scenę polityczną. Wyraźną obecność zaznaczył podczas konwencji PiS, gdzie przemawiał do zgromadzonych, porywając ich swoimi obietnicami i zaangażowaniem w realizację planów wyborczych. Dał także wyraźny sygnał opozycji, sugerujący, że z polityki na pewno w najbliższych latach nie zrezygnuje. Krzysztof Jackowski zapowiedział również na początku 2018 roku wynik wyborów samorządowych. Zdaniem mężczyzny, ogromnym poparciem będzie się cieszył właśnie PiS. Na drugim miejscu, z satysfakcjonującym wynikiem miała się pojawić koalicja partii opozycyjnych. Do ostatecznej oceny sprawdzalności proroctw Jackowskiego musimy poczekać do listopada i do następnych wyborów parlamentarnych, które odbędą już w przyszłym roku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Posłowie PiS płaczą nad swoim losem. Przez Kaczyńskiego od października będą mniej zarabiać
  2. PiS zlikwiduje Senat na Wiejskiej. Przeniosą go w inne miejsce
  3. Kaczyński popełnił ogromny błąd. PiS może przegrać przez to wybory
Następny artykuł