Wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach! To dzieje się naprawdę

Wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach! To dzieje się naprawdę Źródło: Fot. YouTube Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Niejednokrotnie był nawet proszony o pomoc w sprawie zaginięć i trudnych zagadek policyjnych. Teraz mężczyzna zdradził treść swojej przepowiedni, dotyczącej sytuacji w Polsce na kilka najbliższych miesięcy. Załamania o których mówi jasnowidz zaczynają się już dziać. 

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wiadomości dla Polaków, a przede wszystkim dla polityków nimi rządzącymi. Najbliższe miesiące mają być niezwykle ciężkie dla PiS, a zwłaszcza dla przedstawicieli naszego rządu. Prognoza już zaczyna się spełniać.

Krzysztof Jackowski ostrzega

Jasnowidz ostrzega obecnych rządzących przed największym kryzysem jaki miał miejsce od momentu przejęcia władzy przez PiS. Miał on wizję, w której prezydent Andrzej Duda podpisuje jakiś bliżej nieokreślony dokument, a zaraz po tym Polacy wszczynają bunt i wychodzą na ulice. Protesty mają dotyczyć jakiejś nieprzemyślanej i na szybko wdrożonej ustawy. Warto zaznaczyć, że w ostatnim czasie, prezydent Andrzej Duda, podpisał nowelizację ustawy o Sądach Najwyższych. Czy to jest początek spełniającej się przepowiedni? Czy rzeczywiście lada moment w Polsce wybuchnie wielkie poruszenie? Manifestacje, mimo tego że mają mieć ogromną skalę, będą trwały tylko jeden, maksymalnie dwa dni. Nie powinno to jednak uspokajać polityków, bowiem pierwsze protesty okażą się być tylko wstępem do dalszych, ogólnopolskich buntów. Ogromna destabilizacja ma nastąpić już tej jesieni, a ta przecież właśnie się zaczęła. Zamieszanych w całą sprawę ma być wiele miast rozrzuconych w różnych częściach Polski. Jackowski najbardziej uczula jednak Gdańsk. Podczas protestów ma dojść do bardzo wielu przepychanek i prowokacji, a policja będzie musiała wielokrotnie interweniować. Tłumy mają wykrzykiwać różne hasła, a wśród nich jedno, najważniejsze: "Prezydent do dymisji!".

Niepokojąca wizja czy bajka?

Krzysztof Jackowski skuteczność swoich przepowiedni określa na 80%. Jak sam przyznaje, zdarza mu się czasem pomylić, jednak zdecydowanie częściej trafia ze swoimi wizjami. Innego zdania jest Super Express, który zbadał sprawę. Gazeta przyjrzała się przepowiedniom jasnowidza z 2012 roku i opublikowała zaskakujące wyniki. Sprawdzalność Krzysztofa Jackowskiego wyniosła jedynie... 20%. Na 10 wizji sprawdziły się tylko 2.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Szokującą może być rozmowa Andrzeja Leppera z jasnowidzem w 2010 roku. W sieci ukazał się wywiad, w trakcie którego Andrzej Lepper zadaje pytanie kto zostanie prezydentem. Jasnowidz odpowiedział wtedy: - Na pewno nie Kaczyński. Lecha Kaczyńskiego nie ma. Nie wiem dlaczego. On śpi - przepowiedział. Lech Kaczyński, niedługo po tej rozmowie, zginął tragicznie w katastrofie lotniczej polskiego polskiego Tu-154 pod Smoleńskiem. Krzysztof Jackowski na co dzień prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną jako usługi paranormalne. W zakresie swojej działalności prowadzi miedzy innymi kursy jasnowidzenia. Tylko, czy nie jest to sprzeczne z pełnioną przez niego misją? Czy jasnowidzenia da się tak po prostu nauczyć? Czy nie miało ono być darem, którym zostali obdarzeni tylko nieliczni wybrani?Najlepsze newsy dnia:

  1. Ohydne, oburzające słowa wściekłego księdza. „Plaga ped*lstwa!”
  2. To ten zboczeniec! Poznaliśmy tożsamość zwyrodnialca, który zgwałcił 13-latkę z Warszawy
  3. Oburzający atak na Magdę Gessler! „Stara, zwichrowana umysłowo debilka!”
Następny artykuł