Asteroida leci w kierunku Ziemi. Jackowski ujawnia co się stanie

Asteroida leci w kierunku Ziemi. Jackowski ujawnia co się stanie

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej medialnych jasnowidzów w kraju. Jego wizje jednych bawią, innych przerażają. Dla ludzi należących do tej drugiej grupy odbiorców mamy niepokojące wieści. Znany jasnowidz wypowiedział się na temat końca świata, który rzekomo nastąpić ma 11 listopada.

Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat asteroidy TB145, która nieubłaganie zbliża się do naszej planety. Asteroida pędzi w kierunku Ziemi z prędkością 125 tysięcy kilometrów na godzinę, a uderzenie ma nastąpić w Święto Niepodległości, czyli 11 listopada. Czy to już nasz koniec? Czy powinniśmy zacząć się już żegnać się z życiem i najbliższymi?

Krzysztof Jackowski zabiera głos

Teoria o końcu świata, który nastąpić ma 11 listopada, ma coraz więcej zwolenników. Asteroida wyglądem przypomina ludzką czaszkę, a jej długość jest bliska pół kilometra długości. Czy to ona przyczyni się do naszego unicestwienia? Głos w tej sprawie zabrał słynny jasnowidz z Człuchowa. W rozmowie z super expresem zdradził: - Ja uważam, że nic złego naszej planecie się nie stanie. Wiem, że ta asteroida przemieści się w dość bezpiecznej odległości od Ziemi. Trochę się interesuję astronomią i wiem, że ona nam nie zagraża - powiedział Krzysztof Jackowski w rozmowie z Super Expressem.

Inne zagrożenia

To, że asteroida nie uderzy w Ziemię nie oznacza jednak, że jesteśmy bezpieczni. Jasnowidz przepowiedział również, że światu grozi wojna. To nie pierwszy raz, kiedy medium z Człuchowa ostrzega nas przez III wojną światową. Podkreśla, że trwa okres bardzo niespokojny i trudny globalnie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Mam bardzo duże obawy, jeśli chodzi o obecne czasy. Żyjemy w okresie dość trudnym globalnie. Ja uważam, że w tym stuleciu bardzo niebezpieczna jest groźba wojny i to wojny totalnej. Grozi nam coś dużo bardziej groźnego niż II wojna światowa i to jest bardzo niebezpieczne - ostrzega Jackowski. Na kanale Krzysztofa Jackowskiego na YouTubie można znaleźć dziesiątki filmów, w których mężczyzna wypowiada się na tematy dotyczące Polski i jej mieszkańców oraz ostrzega przez różnymi niebezpieczeństwami. Oglądając jego materiały wideo można więc poczuć pewien niepokój. A Wy wierzycie w słowa jasnowidza? Ufacie jego przepowiedniom, czy uważacie to za bełkot i zabobon? I w końcu - czy mamy się czego obawiać? ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Nad Polskę nadciąga Jessica! Wiatr ponad 100km/h
  2. Wszyscy mówią o Meghan Markle, a tymczasem ONA zdobywa serca! Niesamowita księżna
  3. Największa rewolucja w historii McDonald’s! Zmienią się wszystkie kanapki w każdej restauracji
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News