Do Ziemi zbliża się planetoida. Jackowski miał wizję, wie co się stanie
Patryk Korzec - 9 Stycznia 2019

Do Ziemi zbliża się planetoida. Jackowski miał wizję, wie co się stanie

Krzysztof Jackowski jako najsłynniejszy z polskich jasnowidzów często proszony jest o pomoc zarówno przez szarych obywateli, jak i najważniejszych polityków i celebrytów. Zabiera głos również w sprawach dotyczących całego naszego kraju, a tym razem wypowiedział się w sprawie szybko zbliżającej się do Ziemi planetoidy. Czy kosmiczny obiekt zagraża naszej planecie? 

Krzysztof Jackowski jest niezwykłym przykładem jasnowidza, który z własnej, skromnej działalności stał się swoistym, ogólnopolskim celebrytą. Obecnie zwracają się do niego nie tylko prywatni klienci, ale i najbardziej znane nazwiska polskiej polityki i show-biznesu, a on sam pomaga w działaniach nawet służbom mundurowym. Mężczyzna wyraźnie polubił rozgłos i światła reflektorów skierowane na swoją osobę, dlatego też nawet nieproszony często wypowiada się w sprawach dotyczących całego naszego kraju. Stara się przewidywać wyniki wyborów czy pogodę, teraz jednak zabrał głos w sprawie, która spędza sen z powiek milionów ludzi na całym świecie. Do naszej planety bardzo szybko zbliża się planetoida, a Krzysztof Jackowski już wie wszystko o dalszych losach Ziemi.

Już niedługo w Ziemię uderzy planetoida?

Od kilku dni wszystkie media rozpisują się na temat tajemniczej planetoidy 2002 NT7, która bardzo szybko od wielu lat zbliża się do naszej planety. Odkryto ją w ramach programu Lincoln Near-Earth Asteroid Research, kiedy to zakwalifikowano ją jako obiekt bliski Ziemi (NEO) oraz potencjalnie niebezpieczny (PHA). Jak donoszą media, średnica obiektu wynosi blisko półtora kilometra, a jej uderzenie w Ziemie mogłoby stanowić bardzo poważne zagrożenie zarówno dla ludzi, jak i wszystkich organizmów żyjących na naszej planecie. Wiadomość ta przeraziła ludzi na całym świecie, wypowiadało się w tej sprawie wielu ekspertów, a teraz o głos poproszono również polskiego jasnowidza.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
rodzina królewskaRodzina królewska musi tego żałować. Wielka Brytania poznała jej mroczne sekretyCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski komentuje zagrożenie

Jak zwykle w takich sprawach, Krzysztof Jackowski nie mógł odmówić sobie komentarza, na który czekali wszyscy jego fani. Powszechnie wiadomo, iż jasnowidz bardzo lubi na bieżąco komentować wszystkie popularne w mediach sprawy, dzięki czemu zdobywa popularność. Tak stało się również tym razem. - Ja mam odczucie, że ten obiekt w żaden sposób nie zagraża naszej planecie. Mam nawet wrażenie, że zbliżenie się tej planetoidy nie odbije się większym echem wśród mieszkańców Ziemi. W moim odczuciu ta planetoida będzie dość daleko od naszej planety i nic złego nam się nie stanie - uspokajał. Wygląda więc na to, że możemy spać spokojnie, a nasza planeta przetrwa tę trudną próbę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? Wysokość jej emerytury jest porażająca!
  2. Na co chorowała Kora? Królową polskiej sceny dopadła straszliwa choroba
  3. Nadchodzi załamanie pogody! Wydano oficjalne ostrzeżenia
  4. Premiera show Justyny Żyły! Celebrytka totalnie odleciała, naprawdę to powiedziała
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
GłówneHoroskop runiczny 2019: Co cię czeka w nowym roku? Runy zdradzają tajemnice!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News