Zaskoczenie na mundialu! Delfin upokorzył Jackowskiego, kompromitacja polskiego jasnowidza
Wiadomości Pikio - 15 Lipca 2018

Zaskoczenie na mundialu! Delfin upokorzył Jackowskiego, kompromitacja polskiego jasnowidza

Krzysztof Jackowski pewnie spalił się ze wstydu! Takiej kompromitacji jeszcze nigdy nie doświadczył. Choć konkurencji mu nie brak, z pewnością nie spodziewał się, że pokona go zwierzę. Tak się jednak stało - delfin boleśnie upokorzył Jackowskiego!

Krzysztof Jackowski postanowił wykorzystać Mundial 2018 do pochwalenia się swoimi umiejętnościami przewidywania przyszłości. Jednak nieszczęśliwie dla niego nic nie poszło tak, jak zapowiadał. Polacy po pierwszym przegranym meczu nie zmobilizowali się, nie stanęli na nogi i nie wyszli z grupy. Krzysztof Jackowski zareagował natychmiast i... zmienił swoją nietrafioną przepowiednię, czym wzbudził gromki śmiech internautów. Teraz na jaw wyszło, że nawet zwierzęta mają lepszą moc jasnowidzenia niż najbardziej słynne medium w Polsce.

Krzysztof Jackowski pobity przez delfina!

Nicholas, uratowany w święta Bożego Narodzenia delfin, obecnie przebywający w Akwarium na Florydzie, przewidział, że to Francja wygra i zostanie Mistrzem Świata!
Tradycją w wielu krajach jest, że zwierzęta przewidują wynik meczu. Niesamowitemu delfinowi rzucono dwie piłki - jedną z namalowaną flagą Francji, drugą z flagą Chorwacji. Delfin zadecydował, że to francuska piłka jest bardziej atrakcyjna i przyniósł ją z powrotem trenerowi. Tym samym przewidział wygraną Francji! Krzysztof Jackowski zostanie wygryziony z branży? Bardzo możliwe - jego przepowiednie coraz częściej się nie sprawdzają, a nazwisko Jackowskiego okrywa się złą sławą. Zwierzęta wydają się mieć dobry zmysł do tego, kto wygra mecz. Ich przepowiednie wielokrotnie się sprawdziły. Na taki wynik tego emocjonującego meczu obstawiały psy, koty i chomiki z całego świata!
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kompromitacja na finale mundialu! Festiwal wiochy i żenady jakiej świat nie widział
  2. Wzruszenie podczas Dzień Dobry TVN. Widzowie zamarli
  3. Nie do wiary! Słynna para polskiego sportu rozstała się
  4. Jeśli mocno kochasz swojego psa, pewnie mu to robisz. Niestety on bardzo cierpi
>niemcy_wstepMEMY po porażce Niemiec na mundialu. Polacy "żegnają" sąsiadówCzytaj dalej"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
niemcy_wstepMEMY po porażce Niemiec na mundialu. Polacy "żegnają" sąsiadówCzytaj dalej
>porazkaniemiec_wstepNiemcy upokorzone na mundialu. Internauci ZJADLIWIE komentują ich porażkę [MEMY]Czytaj dalej"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
porazkaniemiec_wstepNiemcy upokorzone na mundialu. Internauci ZJADLIWIE komentują ich porażkę [MEMY]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News