Niestety, nadciągają kataklizmy. W Polsce zrobi się niebezpiecznie, Jackowski przedstawił koszmarną prognozę na lato

Niestety, nadciągają kataklizmy. W Polsce zrobi się niebezpiecznie, Jackowski przedstawił koszmarną prognozę na lato Źródło: YouTube - Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski przedstawił swoją przepowiednię na lato, które zbliża się wielkimi krokami. Nie brzmi ona zbyt optymistycznie, bowiem dowiedzieliśmy się, że możemy spodziewać się przerażających kataklizmów. W naszym kraju może zrobić się bardzo niebezpiecznie, o czym przekonuje jasnowidz.

Krzysztof Jackowski postanowił podzielić się z Polakami swoją przepowiednią, która dotyczyć ma nadchodzących miesięcy. Chodzi o lato, które ma przynieść nam wiele ważnych wydarzeń. Jak przekonuje sam jasnowidz, nikt nie będzie szczęśliwy z powodu tego, co nas czeka. Już niebawem poznamy informacje, które nie ucieszą nikogo z nas. Dowiedzieliśmy się bowiem, że nad nasz kraj nadciągają wielkie kataklizmy, które mogą dotyczyć każdego z nas.

Wydaje się, że jest sporo powodów do obaw, bowiem znany wróżbita zapowiedział, że czekają nas koszmarne kataklizmy. Wiele wskazuje na to, że najbliższe miesiące nie będą spokojne dla żadnego z nas. Krzysztof Jackowski postanowił odnieść się do tego, co czeka nas w wakacje. Wiele osób spodziewało się kilku upalnych miesięcy, jednak z wizji mężczyzny wynika, że stanie się coś zupełnie innego.

Krzysztof Jackowski przedstawia przepowiednię na nadchodzące miesiące

Krzysztof Jackowski zdecydował się na ujawnienie swojej niepokojącej przepowiedni. Dowiedzieliśmy się, że już za kilka miesięcy możemy spodziewać się istnego kataklizmu. Koszmarna sytuacja ma dotyczyć końcówki wakacji, gdy najprawdopodobniej nasz kraj będzie musiał mierzyć się z tragicznymi okolicznościami pogody. Z pewnością wpłynie to na życie wielu z nas.

Jak przekonuje jasnowidz, tragedia wydarzyć ma się w połowie sierpnia. Do tego momentu możemy spodziewać się pięknej pogody, upałów i braku jakichkolwiek opadów, jednak sytuacja ma ulec drastycznej zmianie. Wtedy ma dojść do znacznego ochłodzenia, pojawią się obfite opady deszczu, a lokalnie może dojść nawet do podtopień!

- Lato w tym roku w Europie, i chyba w Polsce, to będzie istna karuzela. Od susz i upałów po nagłe, wielkie ulewy z podtopieniami. Kompletna karuzela pogodowa. Lato fajne, gorące, z licznymi załamaniami pogody i potężnymi ulewami - mówi Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski ostrzega przed kataklizmem pogodowym

- Ja mówiłem, że w tamtym roku lato będzie długie i suche. Było takie. W tym roku będzie gorące, ale będzie sporo kataklizmów deszczowych, burzowych, wichurowych, ulewowych przeplatało się z tym gorącym latem. Tak mi się to kojarzy - dodaje jasnowidz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Kanał prowadzony przez Jackowskiego na portalu YouTube jest śledzony przez dużą liczbę osób, regularnie pojawiają się na nim nowe materiały, w związku z czym możemy być niemal pewni, że wciąż będziemy oglądać kolejne wizje, którymi dzielić się będzie mężczyzna. Pozostaje nam mieć nadzieję, że tym razem przepowiednia nie sprawdzi się.

  1. Pola Raksa wciąż ZACHWYCA jak dawniej! Ma prawie 80 lat, a wygląda cudownie
  2. Ile zarabia Roksana Węgiel? STAWKI 14-letniej dziewczynki to kosmos, Polacy są zszokowani
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: Gazeta Pomorska

Następny artykuł