Krzysztof Jackowski przewidział najgorsze. Zła wiadomość dla Kaczyńskiego

Krzysztof Jackowski przewidział najgorsze. Zła wiadomość dla Kaczyńskiego Źródło: Screen/youtube/tagentv

Krzysztof Jackowski swoją najnowszą przepowiednią przeraził wszystkich Polaków. Powiedział najgorszy możliwy scenariusz dla naszego kraju lecz na tym nie zakończył. Dalej przekazał bardzo złą wiadomość dla prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego.

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia jeden z najbardziej zaufanych polskich jasnowidzów, którego przepowiednie respektowane są przez miliony Polaków. Dzięki komentowaniu spraw, którymi żyje nasz kraj oraz pomaganiu służbom mundurowym, medium zbudowało sobie opinię wiarygodnego źródła informacji. Nic dziwnego, że każda kolejna wizja u wielu osób wywołuje dreszcze. 

Teraz jednak Krzysztof Jackowski zdecydowanie przeraził swoich fanów, a wszystko przez drastyczną wizję, w której sprawdził się najgorszy dla naszego kraju scenariusz. Na tym jednak się nie skończyło i jasnowidz z Człuchowa postanowił odnieść się również do ostatnich wydarzeń na scenie politycznej. Ma dla prezesa PiS bardzo złą wiadomość - Jarosław Kaczyński powinien bardzo uważać na to, co się wokół niego teraz dzieje. 

Krzysztof Jackowski komentuje zbliżającą się wojnę

Robert Bernatowicz reprezentujący Fundację Nautilus niedawno poprosił polskiego jasnowidza o wywiad. Pytał w nim głównie o to, kiedy dojdzie do wojny i czy dotknie ona naszego kraju. Niestety, Krzysztof Jackowski nie miał w tej kwestii żadnych wątpliwości. 

- Wojnę już mamy. I to nie jest wykręcanie się Jackowskiego od tego, co mówi. Jackowski jest konsekwentny - stwierdził ostro. 

Dalej zaczął opowiadać o głównych zagrożeniach, które na nas czekają i wpływają na pogarszającą się sytuację. 

- Zainfekowanie Europy uchodźcami. Europa już nie jest normalną Europą i w każdej chwili Europa może wybuchnąć w sensie wewnętrznym. I to się stanie. Bliski Wschód to jest już od dawna początek wojny, Syria - mówił Krzysztof Jackowski. 

Podkreślał, że wszyscy musimy być czujni i nie możemy ignorować sygnałów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polski jasnowidz mówi o sytuacji w polskiej polityce

Dalej postanowił odnieść się do polskiej sytuacji politycznej, która również w ostatnim czasie jest wyjątkowo skomplikowana. Okazało się, że Jasnowidz z Człuchowa ma bardzo złą wiadomość dla Jarosława Kaczyńskiego. Okazuje się, że decyzja o organizowaniu w Polsce szczytu bliskowschodniego może być dla nas niekorzystna.

- I uważam, że to, co się ostatnio stało w Polsce… Dziwi mnie, że PiS zgodził się na tą konferencję przeciw Iranowi w Warszawie. Ja uważam, że PiS postąpił bardzo nieładnie, rząd postąpił bardzo nieładnie, bo przecież Polska też historycznie dużo zawdzięcza Iranowi, który przyjął wielu naszych uchodźców w potrzebie. Nasze stosunki były jak najbardziej normalne, a organizowanie takiej konferencji w Warszawie jest czymś niedobrym - stwierdził Jackowski. 

Dalej stwierdził coś, co przeraża i wywołuje ciarki. 

- Uważam, że wojna wisi i niech nas nie zmyli pozór takiego niby to spokoju. Ten spokój potrwa krótko - zaznaczył. 

Czyżby nasz kraj już wkrótce miał pogrążyć się w chaosie wojny? Miejmy nadzieję, że tym razem jasnowidz nie ma racji, a decyzje PiS nie będą niosły za sobą aż tak tragicznych konsekwencji. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2. Ilu mężów miała Małgorzata Rozenek? TAJEMNICA gwiazdy ujawniona, tego nikt się nie spodziewał!
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

Źródło: Najwyższy czas!

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News