Wizja Jackowskiego wstrząsnęła Polską! ZABIJĄ Kaczyńskiego

Wizja Jackowskiego wstrząsnęła Polską! ZABIJĄ Kaczyńskiego

Krzysztof Jackowski jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Od czasu do czasu zajmuje się on przepowiadaniem przyszłości najważniejszych krajowych polityków. Jego wizja dotycząca niebezpieczeństwa, w którym znalazł się Jarosław Kaczyński, przeraziła zwolenników Prawa i Sprawiedliwości.

Słowa Jackowskiego dotyczące przyszłości najbardziej wpływowych osób w Polsce bardzo często wzbudzają ogromne emocje. Tak stało się i tym razem, gdy jasnowidz wypowiedział się na temat prezesa ugrupowania rządzącego, roztaczając przed nim naprawdę wstrząsającą wizję.

Jarosław Kaczyński w niebezpieczeństwie

Medium twierdzi bowiem, że Kaczyński zostanie zamordowany. Powód stanowić ma wpływowa pozycja polityka oraz jego wgląd w kontrowersyjne sprawy, przez które niektórzy ludzie mogą chcieć go uciszyć.

Jasnowidz ostrzega przed tragedią

Co szokujące, Jackowski twierdzi, że prezes PiS nie może czuć się bezpieczny nawet we własnym domu na warszawskim Żoliborzu. Tam także grozić ma mu bowiem niebezpieczeństwo. - Miałbym obawy mieszkając w domu, w którym on mieszka - powiedział jasnowidz o losie Kaczyńskiego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tajemnicza paczka dla Kaczyńskiego! Fakt ujawnił jej zawartość
  2. O słowach Biedronia mówią dziś wszyscy. Rydzyk będzie wściekły
  3. Pilne spotkanie Morawieckiego z prezesem W NOCY! Premier ma dość
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News