Czy to początek III Wojny Światowej?! Najczarniejsza wizja Jackowskiego właśnie się spełnia

Czy to początek III Wojny Światowej?! Najczarniejsza wizja Jackowskiego właśnie się spełnia Źródło: yt/fakt24.pl

Krzysztof Jackowski przewidział, że pod koniec 2018 roku dojdzie do serii ataków terrorystycznych w Europie. Najsławniejszy jasnowidz w Polsce dużo mówił o początku III wojny światowej, a media analizują jego dotychczasowe doniesienia. Okazuje się, że możemy teraz spotkać się z najgorszym.

Krzysztof Jackowski ostrzegał, że nadchodzący rok 2019 będzie pełen cierpienia i prób ognia. Okazuje się, że scenariusz jego niebywałych zapowiedzi może zacząć się sprawdzać. Mężczyzna mówił o atakach terrorystycznych w Europie, które właśnie zaczęły się pojawiać.

Co Krzysztof Jackowski powiedział o III wojnie światowej? Najczarniejszy scenariusz jasnowidza właśnie się sprawdza

Najpierw Bruksela i atak na policjantów, w Wielkiej Brytanii powstrzymano napastników przed zamachem. Później doszło do dramatycznych wydarzeń w Strasburgu, których konsekwencją była śmierć kilku osób, w tym polskiego dziennikarza. Okazuje się, że scenariusz, o którym mówił Jackowski właśnie się spełnia. Europa jest zagrożona, a władze nerwowo reagują na każde doniesienie o niebezpieczeństwie. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia mogą być dla wielu niespokojne. Co wydarzy się później? - Mam obawy co do najbliższych miesięcy i przełomu tego roku. Możemy mówić wówczas o niebezpieczeństwie wojny na Bliskim Wschodzie, co może mieć również konsekwencje w Europie - mówił we wrześniu Jackowski w wywiadzie z "Super Expressem". Jasnowidz miał przeczucia, które miały zapalić konflikty w Europie. Chociaż ataki zdarzają się od wielu lat i środki ostrożności zostały wielokrotnie postawione na najwyższym szczeblu, okazuje się, że stary kontynent wciąż nie radzi sobie z problemem. - Obawiam się, że zbliżamy się do takiego okresu. Wyczuwam zagrożenie międzynarodowego konfliktu, chodzi to za mną i często o tym myślę. Sądzę, że najbliższe miesiące pokażą nam tą sytuację - mówił Jackowski o zbliżających się miesiącach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Ta część przepowiedni zdaje się, że już się sprawdziła. Wiele osób zauważa, że przeczucia Jackowskiego mogą się również sprawdzić w kontekście zagrożenia III wojną światową. - Sądzę, że powinniśmy uważnie obserwować sytuację na Bliskim Wschodzie – jeśli tam konflikt się zaostrzy, to w Europie wtedy zaczną się skomasowane ataki terrorystyczne - mówił o nadchodzącym 2019 roku jasnowidz z Człuchowa. Pomimo dość trafnej diagnozy europejskiej polityki, wiele osób chciałoby, aby wizja międzynarodowego konfliktu zbrojnego była pomyłką. W przeciwnym razie, grozi nam potworne niebezpieczeństwo.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Słynna Baba Wanga przepowiedziała przyszłość Polski. Nie jest dobrze
  2. Nie odpuszczą Kwaśniewskim! Śledztwo zostało przedłużone
  3. Jarosław Kaczyński: Rodzina prezesa PiS skrywa tajemnice
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie najlepszego?
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Czy potrafisz się dobrze zachować?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News