krzysztof jackowski
youtube.com/JasnowidzKrzysztofJackowskiOfficial
Patryk Przybyłowski - 17 Grudnia 2018

Krzysztof Jackowski: Gdzie przyjmuje najsłynniejszy polski jasnowidz?

Jego przepowiednie i przypadki pomocy policji nie raz wstrząsnęły Polską. Pomimo wielu ludzi podważających umiejętności jasnowidza, on sukcesywnie pomaga kolejnym osobom potrzebującym pomocy. Jak działa Krzysztof Jackowski gdzie przyjmuje i za ile można skorzystać z jego usług?

Krzysztof Jackowski gdzie przyjmuje? Mężczyzna prowadzi swoją działalność w określonych punktach na terenie naszego kraju. Bardzo ważny jest dla niego harmonogram pracy, który pozwala odpowiednio zająć się każdą zgłoszoną sprawą.

Gdzie mieszka Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski już od ponad 20 lat zajmuje się usługami paranormalnymi. Poza działalnością polegającą m.in. na pomocy w poszukiwaniu zaginionych osób, prowadzi również kursy jasnowidzenia. Jak sam twierdzi, poprzez odpowiednio dużą ilość czasu spędzoną na zgłębianiu tajników jego profesji, większość ludzi może w sobie wykształcić zdolności tożsame z jego talentem. Jasnowidz od lat mieszka i świadczy swoje usługi w Człuchowie, w województwie pomorskim.

Krzysztof Jackowski gdzie przyjmuje jasnowidz z Człuchowa?

Krzysztof Jackowski od poniedziałku do piątku przyjmuje w swoim biurze w Człuchowie, przy ulicy Szczecińskiej. Na szczęście nie jest to jedyne miejsce, w którym można zastać jasnowidza. W każdą sobotę można spotkać się z nim w Gdańsku, natomiast w ostatni dzień tygodnia przebywa w Warszawie. Okazjonalnie wybiera się również do Katowic, ale nie podaje regularnego terminu wizyt. Oczywiście ewentualne spotkania wiążą się z koniecznością umówienia się drogą telefoniczną na konkretny termin. Co ciekawe, jasnowidz zaznacza, że z jego usług można skorzystać również na odległość, poprzez kontakt telefoniczny bądź e-mailowy, a "skuteczność wizji jest taka sama jak wizja dokonywana na spotkaniu".

Krzysztof Jackowski cennik

Wiele osób zastanawia się, ile trzeba zapłacić za możliwość skorzystania ze zdolności jasnowidza. Na oficjalnej stronie Krzysztofa Jackowskiego próżno szukać oficjalnych informacji dotyczących stawek, ale mediom udało się dojść do osób, które korzystały z jego pomocy. Za spotkanie trzeba wyłożyć z portfela kwotę oscylującą w przedziale 200-300 zł. Co zawarte jest w tej kwocie?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej
- Jeśli wizja dotyczy osoby zaginionej, prosimy o przyniesienie ubrania (najlepiej koszulki), które osoba ostatnio nosiła, jej zdjęcia. Materiały potrzebne w innych niż zaginięcia sprawach omawiane są indywidualnie, w zależności od typu sprawy. Podczas wykonywania wizji dot. zaginięcia, rodzina i najbliższe osoby proszone będą o opuszczenie budynku na 30-40 minut, ponieważ ich obecność może zakłócić wizję - głosi krótki opis na jego oficjalnej stronie internetowej.

Krzysztof Jackowski opinie

Pomimo niezbyt pochlebnych opinii, jakie niektóre osoby mają o jasnowidzach, Krzysztof Jackowski cieszy się ogólnym poważaniem. Świadczyć może o tym fakt, że regularnie zapraszany jest na spotkania na uczelniach wyższych. Jego umiejętności zostały potwierdzone poprzez konkretne liczby. Jackowski przyczynił się do odnalezienia ponad 700 osób, oraz wziął udział w ponad 1000 innych spraw zakończonych ostatecznym sukcesem.ZOBACZ TAKŻE
  1. Gdzie mieszka Jarosław Kaczyński? Adres, byli właściciele, historia wilii
  2. Witold Pyrkosz: Seriale były jego drugim życiem, pełna lista hitów aktora
  3. Czy Michał Szpak ma dziecko? Niesamowite doniesienia w mediach
  4. Kim chce zostać Oliwia Bieniuk? Nie pójdzie w ślady sławnej mamy
GłówneHoroskop chiński 2019: Oczekujesz wielkich zmian? Przyszły rok będzie wyjątkowy!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News