Porażające słowa Jackowskiego o filmie Sekielskich. Jasnowidz zagrzmiał też, że zbliża się wojna

Porażające słowa Jackowskiego o filmie Sekielskich. Jasnowidz zagrzmiał też, że zbliża się wojna Źródło: YouTube - Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski postanowił przedstawić porażającą wizję, która dotyczy zbliżającej się wojny. Wyraził również swoje odczucia po obejrzeniu filmu braci Sekielskich. Przepowiednia jasnowidza przeraziła tysiące widzów.

Krzysztof Jackowski postanowił odnieść się do tego, co mógł zaobserwować podczas oglądania filmu "Tylko nie mów nikomu" autorstwa braci Sekielskich. Dowiedzieliśmy się także kilku istotnych faktów na temat przerażającego wydarzenia, do którego dojść może już za kilka miesięcy. Chodzi o poważny konflikt zbrojny, który ma ogarnąć świat.

- Obejrzałem film pana Sekielskiego „Tylko nie mówi nikomu”. Ten film Kościołowi zaszkodził, bo nic tak nie boli jak pokazanie prawdy, a w filmie pana Sekielskiego ta prawda została pokazana. Zastanawiam się tylko jak to się ma, kiedy przy okazji Eurowizji na ekranie widzę pocałunki celebrytów, męskie, miłosne pocałunki; kiedy widzę Matkę Boską Częstochowską w jakiejś tęczowej aureoli? - mówi mężczyzna.

Krzysztof Jackowski cieszy się wielką oglądalnością swoich wizji

Dowiedzieliśmy się więc, że jasnowidz uważa, że Kościół poniesie wielkie straty wizerunkowe na skutek premiery filmu, a pierwszy tydzień po tym wydarzeniu pozwala twierdzić, że tak istotnie się stanie. Krzysztof Jackowski postanowił odnieść się również do konfliktu zbrojnego, który według niego wybuchnie już w najbliższym czasie. Jego zdaniem, możemy się tego spodziewać w drugiej połowie tego roku.

Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą wojny

- Iran. Ciągną tam lotniskowce, jest mowa o zwiększeniu wojsk lądowych USA w dużej ilości. Dzisiaj czytałem taki artykuł uspokajający, że pan Trump powiedział, że ma nadzieję, że tej wojny nie będzie. Zwróćcie uwagę jak to brzmi. Mieć nadzieję, że wojny nie będzie, a zapewnić że wojny nie będzie, to jest różnica - stwierdził jasnowidz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Moja obawa, o której mówię już od kilku lat, gdzie powiedziałem w grudniu 2018, że druga połowa 2019 roku nie będzie dobra dla świata, zaczyna się sprawdzać. Gdy tam zacznie się coś dziać, to już nie będzie wojna typu Syria czy Irak. Czas idzie trudny - zakończył Krzysztof Jackowski.

Wiadomości przekazane przez jasnowidza przeraziły wiele osób. Martwi ich zwłaszcza część poświęcona konfliktowi zbrojnemu, który najprawdopodobniej nie będzie lokalną wojną, a konfliktem, który angażuje wiele państw. 

  1. Martyna Wojciechowska przeszła PIEKŁO! Była molestowana przez znanego lekarza. Wyznanie gwiazdy doprowadzi was do płaczu
  2. Kim jest żona Tomasza Sekielskiego? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie czym się zajmuje
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

źródło: Najwyższy Czas

Następny artykuł