Krzysztof Jackowski przedstawił bajeczną wizję emerytury. Raj, każdy by tak chciał

Krzysztof Jackowski przedstawił bajeczną wizję emerytury. Raj, każdy by tak chciał Źródło: youtube.com/krzysztof jackowski jasnowidz

Emerytura Krzysztofa Jackowskiego nastąpi już niebawem? Mimo że chętnych na przepowiednie jasnowidza nie brakuje, a sam Krzysztof Jackowski cieszy się wielkim zainteresowaniem, to popularny "Jasnowidz z Człuchowa" już zdradził swoje plany emerytalne. To będzie dla niego prawdziwy raj.

Emerytura jest momentem, na który czeka większość Polaków. Okres, w którym będzie można odpocząć i zdystansować się od lat zawodowej kariery jest przez wielu, w tym Krzysztofa Jackowskiego, bardzo pożądany. Jak się okazuje, ostatnie lata swojego życia medium chciałoby spędzić za granicą Polski. Czy marzenie jasnowidza się spełni?


Emerytura Jackowskiego już niebawem? Wyznał, gdzie chciałby wyjechać


Z racji tego, że Krzysztof Jackowski od lat zajmuje się jasnowidzeniem, to chciałby za jakiś czas odpocząć i skupić się na odpoczywaniu. Według słów mężczyzny, jakie padły w wywiadzie dla "Super Expressu", nie chciałby on spędzić ostatnich lat swojego życia w Polsce, przez panujący w naszym kraju klimat, który ma być strasznie męczący dla jego organizmu. - Mi się klimat Polski naprawdę nie podoba. Ta zmiana pogody, co 3-4 miesiące jest za często. Ja już jestem w tym wieku, że ta zmienność aury co jakiś czas źle na mnie wpływa, boleśnie się to odczuwa. Gdybym miał jednak gdzieś wyjechać wybrałbym Hiszpanię bądź Portugalię, może południe Włoch, gdzieś gdzie jest ciepło. Ja bardzo lubię słońce, ciepło. Zresztą, kto go nie lubi? - powiedział w wywiadzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Czy Jackowski spełni swoje marzenia?

Według Krzysztofa Jackowskiego nie stać go będzie na emeryturę w Europie, pomimo tego że wysoko wycenia swoje usługi. Jak sam mówi, żeby móc wyjechać do któregoś z państw Europy, musiałby iść w politykę.

- Niestety, żeby wyjechać na emeryturze do ciepłych krajów, człowiek musiałby zostać politykiem - powiedział jasnowidz.

Jak sam przyznał, swoją emeryturę mógłby spędzić także w Azji. Jak się okazuje, Japonia jest miejscem, które zdaniem jasnowidza jest wprost idealne do wypoczynku.

- Bardzo mi się podobało również w Japonii, gdzie byłem kilka razy. Zrobiła na mnie największe wrażenie, do niczego nie się do tego porównać, przepiękny kraj, przepiękne miejsca. Byłem w Japonii w małych miasteczkach i wsiach, widoki były niesamowite. Tak naprawdę, gdybym mógł gdzieś się wynieść, wybrałbym właśnie Japonię - powiedział Jackowski w wywiadzie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Edyta Herbuś w Playboyu! Tak zmysłowych zdjęć nie ma żadna polska gwiazda!
  2. Widzów wbiło w ziemię. Mega gwiazda TVN odchodzi ze stacji!
  3. Legendarny kosmetyk przeceniony niemal o połowę. Tłumy rzucą się na promocję w Rossmannie, pospieszcie się
  4. Ile zarabia doktor na uczelni? Te zarobki to śmiech przez łzy
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor!

źródło: Pomponik

 

Następny artykuł