Jesteśmy wstrząśnięci. Jackowskiemu udało się przewidzieć dramat tysięcy Polaków, który właśnie nastąpił

Jesteśmy wstrząśnięci. Jackowskiemu udało się przewidzieć dramat tysięcy Polaków, który właśnie nastąpił Źródło: Youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski, znany polski jasnowidz znów dał popis swoich umiejętności. Tym razem jego prognozy okazały się trafne. Fanów przepowiedni rezultaty wprawiły w osłupienie.

Krzysztof Jackowski już nie raz trafnie wpasował się swoimi wizjami w to, co działo się w Polsce i na świecie. Jasnowidz z Człuchowa na swoim kanale na Youtube regularnie publikuje nagrania o swoich nowych wizjach i nadchodzących problemach.

Krzysztof Jackowski zaszokował trafnością

Jak każdy jasnowidz, Jackowski zawsze zaznacza, że nie jest nieomylny i zdarza mu się czasami popełniać błędy. Wizje, które miał w styczniu tego roku tym razem okazały się strzałem w dziesiątkę.

- Mam przeczucie, że wiosna przyjdzie wyjątkowo szybko w tym roku i tak samo szybko zmieni się w lato - przepowiadał z pewnością w głosie.

Dokładnie tak się stało - wiosna przyszła nader szybko i błyskawicznie uraczyła nas temperaturami często wyższymi niż 20 stopni. Jackowski nie cieszył się jednak z tej wizji, ponieważ szybki wzrost temperatur oznacza ogromne susze, przez które cierpią rolnicy. Susze dały się już we znaki, gdy w mediach co rusz pojawiały się doniesienia o pożarach lasów i traw.

Tak jak opisał swoją wizję Jackowski, tak się stało. Rolnicy mają powody do złości. W połączeniu z wiatrami i wysokimi temperaturami, uprawiający ziemię mogą pożegnać się z obfitymi plonami - wiatr wywiewa i ziemię, i nasiona. Uprawy buraka i ziemniaka w tym roku nie będę owocne, a rolnicy średnio odnotują straty od 10 tysięcy złotych. Górnej granicy nie ma. Problemy z uprawami mają konsekwencje także dla zwierząt. Może braknąć paszy i odżywek bazujących na roślinach bulwiastych.

Co według Jackowskiego stanie się latem?

Według jasnowidza przełom wiosny i lata będzie burzliwy i to dosłownie. Polaków czekają anomalie pogodowe.

- Lato w tym roku w Europie i chyba w Polsce to będzie istna karuzela. Od susz i upałów, po nagłe i wielkie ulewy z podtopieniami. Kompletna karuzela pogodowa. Lato fajne, gorące, z licznymi załamaniami pogody - podzielił się z widzami Krzysztof Jackowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Ciepłe lato lub jesień zostaną zakłócone przez niewyobrażalną tragedię.

- Wielki, pasażerski samolot i coś strasznego, w Europie, ja bym powiedział, że wręcz blisko Polski, chociaż nie w Polsce. To może być w niedługim czasie - powiedział przejęty wizją jasnowidz.

- To koniec Europy jaką znamy. Teraz cała żyje w strachu, ale udaje, że wszystko jest w porządku, że jest normalnie. Rok 2019 obedrze Europę ze złudzenia jakiejkolwiek normalności. Będzie to coś wielkiego i strasznego. Być może będzie to fala ruchów rewolucyjnych, które rozleją się po całej wspólnocie - tak Jackowski widzi nasz kontynent w 2019 roku. Czy jest się czego obawiać?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. Brytyjskie tabloidy właśnie podały, że Meghan Markle urodzi już za kilka godzin!
  4. TVN podał przerażającą informację. Gigantyczny wzrost zachorowań na odrę, mowa o "stanie zagrożenia"
  5. Martyna Wojciechowska jest w drugiej ciąży?! "Plan jest coraz bliższy realizacji"
  6. IMGW pilnie ostrzega 10 województw! Jeśli jesteś na liście, lepiej nie wychodź z domu

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News