Wielki dramat Krzysztofa Jackowskiego! Wszystko na nic
Wiadomości Pikio - 18 Stycznia 2019

Wielki dramat Krzysztofa Jackowskiego! Wszystko na nic

Krzysztof Jackowski słynie ze swoich szokujących i mrożących krew w żyłach przepowiedni. Wizje dotyczące końca świata, kwestie przyszłości Polski, lokalizowanie ludzkich zwłok - to tylko z niektóre z treści, jakie na swoim kanale na YouTubie zamieszcza jasnowidz. Pod koniec 2018 roku mężczyzna zdobył się na ostrzeżenie, które zelektryzowało wszystkich. Niestety, nie sprawdziło się.

Krzysztof Jackowski zaledwie kilka miesięcy temu przestrzegał swoich widzów przed wyjątkowo srogim i mroźnym styczniem. Jego zdaniem nadchodząca zima miała być zimą stulecia, a wszelkie symptomy miały dać się nam we znaki w sposób szczególnie bolesny i uciążliwy. Jak się okazuje, niemal nieomylny jasnowidz z Człuchowa nie do końca miał rację.

Zima już odpuszcza. Nadchodzi ocieplenie

Jak podają synoptycy, zima powoli odchodzi w niepamięć. Dziś, w piątek 18 stycznia, na terenie niemal całego kraju będzie utrzymywała się dodatnia temperatura. W większości miast termometry nie będą wskazywały mniej niż 2 stopnie Celsjusza, a w najbliższych dniach ma być tylko lepiej. Mrozy i srogie opady śniegu przechodzą w niepamięć, a styczeń w niczym nie przypomina tego z wizji Krzysztofa Jackowskiego. Najwyższymi temperaturami cieszyć mogą się ludzie mieszkający w Szczecinie, Zielonej Górze, Opolu, Katowicach, Rzeszowie i Lublinie. Najchłodniejszym miastem jak zwykle będzie Zakopane.

Krzysztof Jackowski poniósł sromotną porażkę. Jego słowa się nie sprawdziły

Jasnowidz z Człuchowa pod koniec 2018 roku straszył wszystkich nawałnicami i dającym się we znaki mrozem. Niestety wszystko wskazuje na to, że ta przepowiednia nie zaliczy się do udanych. Jackowski poniósł ogromną porażkę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
.Franciszek ma się czego bać! Ciężkie oskarżenia nie przejdą bez echaCzytaj dalej
- W styczniu i w lutym będzie już poważna zima. W stosunku do innych zim, w ostatnich ośmiu, dziewięciu latach, to będzie poważna i tęga zima. Przyszłoroczny styczeń i luty to będą okresy zimy, której od dawna u nas nie było. W styczniu, a nawet już w grudniu mogą wystąpić ostre mrozy – ostrzegał pod koniec ubiegłego roku mężczyzna. Zawiedzeni takim stanem rzeczy są wierni fani jasnowidza. - A ja tak wierzyłam w słowa pana Krzysztofa... no cóż, najwyraźniej nie ma ludzi nieomylnych. Szkoda, bo jak do tej pory traktowałam go jako pewniaka - napisała jedna z zawiedzionych sympatyczek Jackowskiego.ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Krystyna Loska wygląda ZJAWISKOWO mimo podeszłego wieku. Zdębiejecie z wrażenia jak ją zobaczycie
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. To, co Basia Kurdej-Szatan zrobiła dla swoich rodziców, odbiera mowę. Nie każdy by się na to zdobył
  4. Meghan Markle wygryzie księżną Kate?! To ją nazywają teraz drugą Dianą
  5. Trumna z ciałem Adamowicza jest już wystawiona. Relacja z uroczystości pogrzebowych prezydenta
 
TVP wpadkiTVP przegięła po raz kolejny! Skandaliczne materiały zniesmaczyły wszystkichCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News