jackowski_po
yt/Krzysztof Dęga Zaprasza
Anna Maria Guziewska - 25 Listopada 2018

Szokujące oskarżenia w stronę Jackowskiego! "To jest OSZUST"

Krzysztof Jackowski jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w Polsce. Uzdolniony jasnowidz zrobił przed laty niebywałą karierę w Azji. Dziś często współpracuje z policją i pomaga w odnalezieniu zaginionych. Dla niektórych jednak jego postać zdaje się być zbyt skandaliczna. Do naszej redakcji napływają niepokojące informacje o tym, że jest oszustem!

Krzysztof Jackowski oszustem? Taką tezę wysnuli czytelnicy Pikio.pl. Okazuje się, że pomimo wytężonej pracy, mającej na celu odnalezienie zaginionych czy pomimo rozmów ze zmarłymi, jasnowidz wciąż ma wielu przeciwników. Internauci zarzucają mu oszczerstwa.

Czy Krzysztof Jackowski jest oszustem? Nieprawdopodobne wiadomości właśnie przekazali czytelnicy Pikio.pl

O działalności mężczyzny dowiedzieli się z artykułów na naszej stronie i zauważają, że jasnowidz nie mówi prawdy. Natomiast jego działalność medialna skierowana jest jedynie na zarabianie pieniędzy. - Proszę! Dajcie spokój z tym Jackowskim - grzmiał w wiadomości do naszej redakcji pan Roman. Później czytelnik dał upust swoich emocji i gorzko podsumował działalność Jackowskiego. - On jest jakimś oszustem, a wy go tratujecie jak jakiegoś guru. Jest XXI wiek i ludzie są wykształceni, a nie jakaś banda głupków, pozdrawiam - napisał mężczyzna do naszej redakcji. Okazuje się, że działalność Jackowskiego dla wielu jest problematyczna. W Internecie nietrudno znaleźć podobne opinie. Pomimo licznych skandali wokół nazwiska jasnowidza warto zauważyć, że współpracował on z polskimi policjantami, którzy uznali jego wsparcie w śledztwach za istotne.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
KoraKora i jej prywatne koszmary. Wstrząsające fakty z jej życia ujrzały światło dzienneCzytaj dalej

Szarlatan czy człowiek obdarzony nieziemskim darem?

Jackowski poszukuje zmarłych. W jednym z wywiadów przyznał, że potrafi nawet z nimi rozmawiać. Oprócz tego nierzadko z sukcesem odnajduje zaginionych. Zarówno funkcjonariusze korzystają regularnie z jego usług, jak i zrozpaczone rodziny, którym nikt nie może pomóc. Na swojej stronie internetowej opisuje przypadki, które z jego pomocą zostały rozwiązane. Mężczyzna ma wielu zwolenników, a sam swoją skuteczność ocenia na 80 procent. Kilka fundacji i instytucji zaproponowało Jackowskiemu udział w testach, które miały sprawdzić jego zdolności paranormalne. Mężczyzna zgodził się na nie, jednak przerosły go koszty związane z udziałem. W raporcie policyjnym zaznaczono, że jego działalność jest potrzebna i przydatna. Indywidualni "klienci" mężczyzny również zgłaszają, że niezwykle pomógł im w odkryciu rodzinnych tajemnic. Okazuje się, że pomimo spektakularnej kariery Krzysztof Jackowski wciąż ma rzeszę przeciwników.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nieziemski problem znanych dziennikarzy TVP! Z tego się nie wywiną
  2. TVP Info znowu nie poniesie konsekwencji? Granica chamstwa przekroczona
  3. Zenek Martyniuk ujawnił najpilniej strzeżoną tajemnicę TVP! Opadną Wam szczęki
  4. Znaki zodiaku i ich idealne połączenie. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  5. Zdrada męża. Wiemy jak sprawdzić, czy mąż zdrada i co zrobić później
Krzysztof Jackowski8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News