Krzysztof Jackowski: Co przewidział słynny jasnowidz? Sprawdzone przepowiednie
Karol Zaborowski - 22 Grudnia 2018

Krzysztof Jackowski: Co przewidział słynny jasnowidz? Sprawdzone przepowiednie

Krzysztof Jackowski co przewidział? To pytanie, które zadaje sobie nie jeden Polak. Wiele osób nie wierzy w nadprzyrodzone zdolności jasnowidza z Człuchowa. Jednak Jackowski na swoim koncie ma naprawdę duże sukcesy.

Krzysztof Jackowski co przewidział? Jasnowidz zazwyczaj zajmuje się poszukiwaniami osób zaginionych oraz zmarłych, których ciała nie zostały odnalezione. W tego typu sprawach policja już niejednokrotnie korzystała z jego pomocy. Dodatkowo wielokrotnie jego przewidywania się sprawdzały. Jasnowidz w swoim domu posiada całą teczkę spraw, w których współpracował z wymiarem sprawiedliwości. Jednak Jackowski zajmuje się nie tylko sprawami karnymi, ponieważ interesuje się również polityką, a niektóre wizje dotyczą tego, co ma się wydarzyć również poza granicami naszego kraju.

Krzysztof Jackowski co przewidział? Czarne przepowiednie Jackowskiego

Jasnowidz w swoich wizjach nie zawsze widzi tylko te dobre rzeczy. Jedną ze sprawdzonych przepowiedni była ta dotycząca trzęsienia ziemi w Japonii, która przyniosła ze sobą prawdziwą katastrofę. Jackowski przewidział również początek rozpadu Unii Europejskiej, który miał spowodowany być kryzysem imigracyjnym. Dalej mamy trafione przeczucie związane z wystąpieniem kryzysu gospodarczego. Jednak jego czarnych przepowiedni jest znacznie więcej. Poruszaliśmy ten temat już w jednym z artykułów pod tytułem "Czarne przepowiednie Jackowskiego. Jasnowidz nie ma dobrych wiadomości!".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej

Przepowiednie Jackowskiego które się sprawdziły

Mimo wielu sprawdzonych przepowiedni dotyczących wydarzeń z całego świata, to Jackowski najbardziej zasłyną dzięki swojej współpracy z policją. Jasnowidz dzięki swoim zdolnościom odnalazł wiele zaginionych osób. Udawało mu się również odnajdywać ciała, które pozostawały nieodnalezione przez całe miesiące lub lata. Jasnowidz prowadzi własny kanał na YouTube, gdzie często opowiada o swoich dokonaniach. Niektóre z nich naprawdę mrożą krew w żyłach i potrafią przekonać nawet osoby nastawione do tego sceptycznie. Jackowskiemu bardzo dobrze udało się przewidzieć również problemy zdrowotne prezesa PiS, który w tym roku przeszedł poważną operację. Wiele z jego przepowiedni dotyczy również śmierci Andrzeja Leppera i w tym wypadku zwolennicy teorii o morderstwie polityka również wskazują na trafioną wizję jasnowidza.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pocałunek Neptuna. Wyjaśniamy, co to jest
  2. Ile waży Magda Gessler? Ujawniamy największą tajemnicę gwiazdy
  3. Na co zmarł Gaca? Szokujące wyniki sekcji
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News