Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych, polskich jasnowidzów. Wielu Polaków chętnie skorzystało już z jego usług. Ile trzeba wydać na jedno spotkanie z najpopularniejszym polskim medium? Zarobki wizjonera i jego cennik robią ogromne wrażenie.

Chociaż policjanci od długiego czasu ostrzegają przed jasnowidzami, oskarżając ich często o manipulacje i oszustwa, wciąż nie tracą oni na popularności. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kanały telewizyjne oraz strony internetowe, za pośrednictwem których można kontaktować się z konkretnym medium.

Co policja sądzi o jasnowidzach?

– Trafność przepowiedni można wytłumaczyć błędem statystycznym. Jeśli wskazówki jasnowidza okażą się pomocne w dwóch sprawach na sto, zapewne o tych dwóch sprawach zrobi się głośno. Zadbają o to sami jasnowidze, chwaląc się swoimi sukcesami – powiedział prof. Tadeusz Tomaszewski, kierownik Katedry Kryminalistyki na Wydziale Prawa i Administracji UW.

– My jako fundacja nie współpracujemy z jasnowidzami i nie rekomendujemy tego nikomu – stwierdzili za to przedstawiciele fundacji Itaka, która zajmuje się pomocą w poszukiwaniu osób zaginionych, w rozmowie z innpoland.pl.

Ile jednak kosztuje jedno spotkanie z jasnowidzem? Jakie stawki za swoje wizje wyznaczył Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski cennik:

Chociaż sam przepowiadacz nie opublikował oficjalnego cennika, media skontaktowały się z jego klientami. Twierdzą oni, iż za rozmowę z najbardziej znanym polskim jasnowidzem trzeba zapłacić co najmniej 200-300 zł.

Jak się więc okazuje, medium nie narzeka na niskie zarobki. Dziennikarze zaznaczają za to, że sam Jackowski twierdził wielokrotnie, iż jego jedynym źródłem dochodu jest renta, dlatego żyje w sposób naprawdę skromny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wojciechowska została zlinczowana. Teraz próbuje się bronić
  2. Skandal w warszawskim szpitalu! Zażądali gotówki, pacjent zmarł
  3. Naukowiec analizuje propagandę w „Wiadomościach”. Tak źle w TVP jeszcze nie było
  4. Fani „Na Wspólnej” załamani. Ich ulubiony bohater przegrał z nałogiem
  5. UWAGA! Polacy NIE mogą brać emerytur, jest źle

Uważasz wizje Jackowskiego za prawdopodobne?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]


9 cudów, których nauka nie może wyjaśnić [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również