Wizje Jackowskiego wstrząsają Polakami. Ile bierze od klientów za przepowiednie? (cennik)

Wizje Jackowskiego wstrząsają Polakami. Ile bierze od klientów za przepowiednie? (cennik) Źródło: youtube.com

Krzysztof Jackowski cennik ustanowił ponoć na bardzo wysokim poziomie. Wielu Polaków i tak chętnie skorzystało już z jego usług. Ile trzeba wydać na jedno spotkanie z najpopularniejszym polskim medium? Zarobki przepowiadacza robią ogromne wrażenie. Internauci są naprawdę zadziwieni.

Chociaż policjanci od długiego czasu ostrzegają przed jasnowidzami, oskarżając ich często o manipulacje i oszustwa, wciąż nie tracą oni na popularności. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kanały telewizyjne oraz strony internetowe, za pośrednictwem których można kontaktować się z konkretnym medium. Do topowych polskich przepowiadaczy należą bez wątpienia Krzysztof Jackowski czy też popularny wróżbita Maciej.

Co policja sądzi o jasnowidzach? Jasnowidz z Człuchowa cennik

- Trafność przepowiedni można wytłumaczyć błędem statystycznym. Jeśli wskazówki jasnowidza okażą się pomocne w dwóch sprawach na sto, zapewne o tych dwóch sprawach zrobi się głośno. Zadbają o to sami jasnowidze, chwaląc się swoimi sukcesami - powiedział prof. Tadeusz Tomaszewski, kierownik Katedry Kryminalistyki na Wydziale Prawa i Administracji UW. 

- My jako fundacja nie współpracujemy z jasnowidzami i nie rekomendujemy tego nikomu - stwierdzili za to przedstawiciele fundacji Itaka, która zajmuje się pomocą w poszukiwaniu osób zaginionych, w rozmowie z innpoland.pl. Ile jednak kosztuje jedno spotkanie z jasnowidzem? Jakie stawki za swoje wizje wyznaczył Krzysztof Jackowski? Będziecie zdziwieni!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Krzysztof Jackowski cennik: jak wysoko ceni swoje usługi słynny jasnowidz?

Chociaż sam przepowiadacz nie opublikował oczywiście oficjalnego cennika, media skontaktowały się z osobami, które decydowały się korzystać z jego osobliwych usług. Twierdzą oni, iż za rozmowę z najbardziej znanym polskim jasnowidzem trzeba zapłacić co najmniej 200-300 zł.

Suma ta zadziwiła wielu Polaków, a szczególnie tych, którzy nie wierzą w prawdziwość jego wizji. Wielu z nich taka cena odstrasza od skorzystania z usług jasnowidza, uważają bowiem, że jest stanowczo za wysoka. Jak się okazuje, Krzysztof Jackowski cennik ustalił na wysokim poziomie i nie powinien narzekać na niskie zarobki. Dziennikarze zaznaczają za to, że sam Jackowski twierdził wielokrotnie, iż jego jedynym źródłem dochodu jest renta, dlatego żyje w sposób naprawdę skromny.

Co ciekawe, przychody medium prezentują się jednak naprawdę godnie. Dzieje się tak oczywiście dlatego, że pomimo ostrzeżeń ze strony służb, wielu Polaków wciąż decyduje się na obdarzenie Krzysztofa Jackowskiego ogromnym zaufaniem, czy nawet oddanie swego losu w jego ręce. Sam jasnowidz chętnie chwali się sprawami, które udało mu się rzekomo rozwiązać dzięki swym wizjom. Nie przejmuje się przy tym oczywiście gorzkimi słowami funkcjonariuszy policji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje brytyjski aktor. Śledczy podejrzewają zabójstwo na zlecenie!
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. 3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki
  4. "Nie możemy w to uwierzyć". Sławomir Malicki nie żyje
  5. Policja pozwoliła Pudzianowskiemu na burdę w hotelu? Nowe fakty w sprawie
  6. Siedział przy otwartej trumnie żony. To co się wydarzyło, poruszyło nas do głębi

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News