krzysztof jackowski_po
YT/KDZ
Anna Maria Guziewska - 18 Grudnia 2018

Przerażająca wizja Jackowskiego na Boże Narodzenie. Lepiej zostańcie w domach

Krzysztof Jackowski doznał przerażającej wizji. Najsławniejszy jasnowidz z Człuchowa wie, co się wydarzy w następnym tygodniu. Ostrzega Polaków przed groźnymi okolicznościami i zapewnia, że lepiej zostać w tym czasie w domu.

Krzysztof Jackowski wie, co się wydarzy w nadchodzące Boże Narodzenie? Jasnowidz właśnie podzielił się ze swoimi entuzjastami przerażającą wizją i okazuje się, że pogoda w najbliższych dniach w koszmarny sposób może pozmieniać plany Polaków.

Co się wydarzy w Boże Narodzenie? Krzysztof Jackowski ostrzega przed koszmarną pogodą, lepiej zostać w domu

Zdaniem mężczyzny w Boże Narodzenie musimy się przygotować na najgorsze. Warunki atmosferyczne mogą dla wielu być nie do zniesienia. O najbliższych dniach mówił ostrzegawczo. - Ja nie wiem czy to będzie trwało dłuższy czas, czy krótszy, ale przejdzie taka fala o której będzie się mówiło - powiedział w swojej ostatniej rozmowie z dziennikiem "Fakt". Okazuje się, że nadchodząca fala dotyczy niewyobrażalnych mrozów. Dotychczas w Polsce było dość jesiennie, a słońce wyjątkowo długo ogrzewało termometry. Teraz przyjdzie niż, który może zdecydowanie wpłynąć na nastrój i zdrowie mieszkańców regionu Europy. - Gdybym miał mieć taką kapryśną żonę, jaką będzie tegoroczna zima, to chyba bym uciekł od takiej żony. Będzie to kapryśna zima, ale z poważnymi epizodami zimowymi. Może nawet nie epizody, ale pewne okresy w styczniu i grudniu, które pokażą nam okrutność zimy. Bogu dziękować, że krótkotrwałe - zażartował jasnowidz, jednak przyznał po chwili, że taka huśtawka z pewnością będzie miała wpływ na samopoczucie. Zdaniem Jackowskiego w najbliższych dniach przyjdzie zima, jakiej dawno w Europie nie było. Zagrożeni mogą się także czuć mieszkańcy Zachodu, którzy nie są przyzwyczajeni do mrozu i śniegu. Mężczyzna odniósł się także do tego, jak długo będzie trwała fala mrozów i czy należy się przygotować na zimę stulecia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej
- Obawiam się, że niedługo nacieszymy się zimą tego roku, ponieważ ta zima będzie bardzo kapryśna. Ta zima da się nam we znaki, będziemy mieli jej dosyć z powodu jej kapryśności, ale też z powodu jednego lub dwóch napływów bardzo poważnych chłodów, a też śniegów. Przynajmniej tu u nas w Polsce przejdzie masywna fala śnieżyc, krótki okres, ale poczujemy dużo śniegu - powiedział w wywiadzie. Nie wiadomo jednak, czy jego doniesienia się potwierdzą. Jeśli Krzysztof Jackowski się nie pomylił, Polacy muszą się przygotować na najgorsze.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co się stanie w 2019? Przepowiednie są naprawdę przerażające
  2. Słynna Baba Wanga przepowiedziała przyszłość Polski. Nie jest dobrze
  3. Katolikom zmroziło krew w żyłach. Przerażająca przepowiednia Benedykta XVI
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Znaki zodiaku i ich najlepsze partie ciała. Co masz w sobie najlepszego?
PapieżFranciszek powalił tym wszystkich na kolana! Najpiękniejsze gesty papieżaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News