jackowski
Fot. YouTube/ tagentv
Mikołaj Pilecki - 20 Grudnia 2018

Jackowski może się pakować! To JEJ przepowiednie sprawdzają się najczęściej

Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz od wielu lat robi furorę w telewizji i internecie. Ku zaskoczeniu policji, jego wizje dziesiątki razy już pomogły w poszukiwaniach. Człuchowianin nie radzi sobie jednak najlepiej w przepowiadaniu przyszłości.

Krzysztof Jackowski już na początku tego wieku rozpoczął swoją medialną karierę. Występy telewizyjne łączył z częstą pomocą policji w poszukiwaniach zaginionych osób i ciał ofiar morderstw. Ostatnia trafna wizja w tej dziedzinie zrodziła się w jego głowie na początku tego miesiąca. Jackowski poprawnie wskazał miejsce spoczywania ciała zaginionej kobiety z województwa pomorskiego, doprowadzając do zakończenia trwających tydzień poszukiwań. Pewne medium jednak pod względem trafności przepowiedni bije na głowę Człuchowianina. Baba Wanga, niewidoma mistyczka z Bułgarii przewidziała najważniejsze wydarzenia XX. wieku, a do jej domu, dopóki żyła, przychodziły setki spragnionych wiedzy osób.

Krzysztof Jackowski musie się jeszcze wiele nauczyć

Wanga urodziła się w 1911 roku we wschodniej Macedonii, ale większość życia spędziła za niedaleką bułgarską granicą, gdzie zmarła w 1996 roku. Dar jasnowidzenia ujawnił się u niej na dekady przed narodzinami Jackowskiego. Już w latach trwania II wojny światowej Wanga zaczepiała przechodniów, mówiąc im o ich przyszłych schorzeniach i polecając, do którego lekarza lub znachora powinni się udać. Choć była niewidoma, jej wizje okazywały się trafne, a "klienci" schodzili się do niej z całej okolicy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Bułgarka w ciągu swojego życia przewidziała jedne z najważniejszych geopolitycznych wydarzeń w historii. Poprawnie wskazała tragedie związane z wyborem Adolfa Hitlera przez Niemców, upadek Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, a także katastrofę elektrowni atomowej w Czarnobylu. Wanga przewidziała także powstanie ISIS, tsunami z 2004 roku, które zdewastowało ogromne połacie Azji Południowo-Wschodniej i wyjście z Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, zwane Brexitem.

Baba Wanga miała także wizje dotyczące przyszłego roku

Bułgarska mistyczka cieszyła się niezwykłym autorytetem w swojej ojczyźnie, gdzie uważa się ją za kobiece wcielenie Nostradamusa. Zanim odeszła, opowiedziała także o swoich odczuciach dotyczących przyszłego roku. Zdaniem Wangi 2019 rok będzie niezwykle interesujący szczególnie na wschód od Polski. Władimir Putin ma paść ofiarą zamachów, z których jeden zorganizuje jego ochroniarz. Oprócz tego na Rosję ma spaść meteoryt, który dokona ogromnych zniszczeń, a wschodnia lub południowa Azja ma doświadczyć pustoszącego tsunami. W przyszłym roku również władza przywódcy Stanów Zjednoczonych stanie pod znakiem zapytania, jako że ma doświadczyć choroby niszczącej jego słuch i mózg.ZOBACZ TAKŻE:
  1. SZOKUJĄCA promocja w Rossmannie! Urwie Wam głowy z wrażenia
  2. Wróżbita Maciej zajrzał w przyszłość Kaczyńskiego. Będzie DRAMAT
  3. Szok! Przepowiednie Nostradamusa na 2018 się spełniają
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Które psy żyją najdłużej? Najdłużej żyjące rasy
ZAMIANA
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
źródło: popularne.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News