Reklama

Jackowski o zmierzającej do Ziemi asteroidzie. Za parę dni będzie blisko nas

Jackowski o zmierzającej do Ziemi asteroidzie. Za parę dni będzie blisko nas Źródło: screen/youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski bez wątpienia jest najbardziej szanowanym polskim jasnowidzem, z którego wizjami liczą się miliony Polaków. Mężczyzna często zabiera głos w mediach i komentuje najważniejsze wydarzenia, tym razem jednak zabrał głos w przerażającej sprawie - ku Ziemi zbliża się asteroida. 

Reklama
Krzysztof Jackowski wybił się dzięki programowi telewizyjnemu "Eksperyment jasnowidz" emitowanego przez Telewizję Polsat. Mógł wtedy pochwalić się swoimi wyjątkowymi umiejętnościami, które w bardzo szybkim czasie przekonały do niego miliony Polaków, a nawet organy państwowe. Zwracały się do niego zarówno osoby prywatne będące w potrzebie, jak i policja czy prokuratura, które nie mogły sobie poradzić z najbardziej zawiłymi sprawami. Mężczyzna w ostatnim czasie stał się pewnego rodzaju celebrytą - gości na salonach, aktywnie uczestniczy w życiu polskiego show-biznesu, a najbardziej lubi komentować najważniejsze wydarzenia z polskiego życia politycznego oraz kontrowersyjne sprawy, które interesują wszystkich obywateli. Tym razem jednak mężczyzna zdecydował się wyjawić coś, co budzi ogromny niepokój - w kierunku Ziemi zmierza przerażająca asteroida.
Reklama

Przerażająca asteroida zbliża się do Ziemi

Jak podają eksperci, w kierunku Ziemi zbliża się wyjątkowy obiekt przypominający trupią czaszkę. Nazwana została asteroidą TB145 i nie znajduje się w tej części Układu Słonecznego po raz pierwszy - widziano go już w 2015 roku, jednak tym razem natychmiast pojawiło się wiele głosów, że może ona być przyczyną apokalipsy. Obiekt zbliżyć się ma do naszej planety w przeciągu najbliższych kilku dni i określa się, że może przelecieć w odległości nawet 40 milionów kilometrów od Ziemi, co dla nas może się wydawać ogromną odległością, lecz w kryteriach kosmosu jest odległością naprawdę niewielką. Z racji niedawnego święta Halloween uczeni ze Stanów Zjednoczonych nazywają ją często Upiorem oraz Dynią. Szacuje się, że może mierzyć nawet 700 metrów, a porusza się z prędkością 125 tys. km/h.

Krzysztof Jackowski o nadciągającej asteroidzie

Tak głośna sprawa oraz wizja nadchodzącej apokalipsy, która przeraziła wielu ludzi na całym świecie, nie mogła umknąć również uwadze naczelnego polskiego jasnowidza,  Krzysztof Jackowski zdecydowanie jednak uspokaja.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Ja uważam, że nic złego naszej planecie się nie stanie. Wiem, że ta asteroida przemieści się w dość bezpiecznej odległości od Ziemi. Trochę się interesuje astronomią i wiem, że ona nam nie zagraża - stwierdził w rozmowie z "Super Expressem". Nie jest tajemnicą, że mężczyzna ma wysoką sprawdzalność swoich przepowiedni, można zatem zakładać, że nic złego się nie stanie i możemy spać spokojnie.
Reklama
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Twórcy serialu „Barwy Szczęścia” zgotowali widzom piekło! Łzy leją się strumieniami
  2. Chylińska chciała się zabić! Wstrząsająca, druzgocąca prawda
  3. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?
  4. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  5. Gwiazda „Top Model” właśnie została zmieszana z błotem! Skandaliczne słowa
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?