Najsłynniejszy jasnowidz o śmierci Adamowicza! Wstrząsające

Najsłynniejszy jasnowidz o śmierci Adamowicza! Wstrząsające

Krzysztof Jackowski zabrał głos ws. tragicznej śmierci Pawła Adamowicza. Najsłynniejszy polski jasnowidz ocenił ze swojej strony to straszne wydarzenie z 13 stycznia. Padły ostre i wstrząsające słowa o mediach.

Mord na prezydencie Gdańska był wydarzeniem precedensowym w najnowszej historii Polski. Na oczach tysięcy ludzi, podczas ważnego wydarzenia charytatywnego w brutalny sposób pozbawiono życia ważnego polityka, rządzącego najbardziej znaczącym miastem portowym w Polsce. Wydarzenia sprzed tygodnia relacjonowaliśmy na Pikio.pl. Szokujący zamach pogrążył całą Polskę w żałobie, a zorganizowane w Gdańsku uroczystości pogrzebowe trwały trzy dni i zakończyły się wczoraj. Głos w sprawie zabrał również Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz, który niejednokrotnie popisał się trafnymi wizjami dotyczącymi przyszłości.

Medium nie spodobało się zamieszanie, które wybuchło po morderstwie z racji jego narracji i wzajemnego przerzucania się winą w telewizji przez publicystów i polityków. Człuchowianin doszukał się źródeł mowy nienawiści, o której tyle się mówi, w prezentowanych przez media treściach i sposobie, w który sterują emocjami obywateli.

Krzysztof Jackowski wskazał, kto jego zdaniem odpowiada za tragedię

- Jest to okrutne, to wchodzi w psychikę, w każdego z nas i w jakiś sposób ma i będzie miało zawsze na nas jakiś wpływ. Otóż każdy z nas obejrzał właściwie na żywo zbrodnię, okrutną zbrodnię i kompletnie bezsensowną - powiedział Krzysztof Jackowski o samym czynie Stefana W. Jasnowidz odniósł się również do kwestii mowy nienawiści, która od tygodnia omawiana jest w polskich mediach. Skrytykował przy tym media głównego nurtu, którym zarzucił kreowanie atmosfery, z którą teraz próbuje się walczyć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Media mają czelność nam, zwykłym obywatelom, wypominać mowę nienawiści. Dlaczego mówię, że mają czelność? Przecież to jest od wielu lat fabryka mowy nienawiści politycznej. Nikt nie ma wątpliwości, w Polsce są dwa fronty polityczne: prawy, lewy i coś tam pośrodku. Politykę uprawia się od wielu lat mową nienawiści. To nas nauczono takiego myślenia, żebyśmy byli albo za prawą, albo za lewą, więc polityka uprawiana jest przez media głównie mową nienawiści - usłyszeliśmy z jego ust.

Apel jasnowidza do Polaków

Jackowski zwrócił się również do ogółu Polaków, punktując to, co przez ostatnie lata działo się w kraju w odniesieniu do tragedii, które przecież nie rozpoczęły się wraz ze śmiercią Pawła Adamowicza, tylko trwały od lat. - Takie zdarzenia tragiczne, które się dzieją, nie tylko takie, ale przecież kilka lat temu w biurze poselskim PiS-u jedna czy dwie osoby zostały zamordowane. Takie cytaty, jak „zimny Lech” o katastrofie smoleńskiej, czy „kaczka po smoleńsku”, czy „mamy tu polew” – niejaki pan Stuhr publicznie taki „tu polew” sobie zrobił. Obojętnie, czy komuś się podoba, czy nie, czy ktoś się z czymś nie godzi, bo dotknęła go osobista trauma, tragedia, nikt nie ma prawa publicznie drwić z takich osób, które przeżywają traumę - powiedział Krzysztof Jackowski. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile waży Omenaa Mensah? Wszystkiego można się było spodziewać, ale nie tego!
  2. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachywtu
  3. Paweł Adamowicz był wyjątkowym prezydentem. Wzruszające zdjęcia pokazują, jak żył
  4. Ile lat ma Jarosław Kaczyński? Wiek już wkrótce może zmusić go do odejścia z polityki
  5. Bomba emocji w przemowie, Jurek Owsiak ZNÓW prezesem WOŚP! "Gram dalej!"
źródło: YouTube.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News