W Polsacie Jackowski wypowiedział słowa, które zmroziły krew w żyłach widzów. Publiczność zamarła

W Polsacie Jackowski wypowiedział słowa, które zmroziły krew w żyłach widzów. Publiczność zamarła Źródło: .

Krzysztof Jackowski zrobi show w Polsat News! Słynny jasnowidz będzie gościem programu "Skandaliści", w którym opowie o swojej mocy i zademonstruje umiejętności. Zapowiada się szokujący odcinek!

Krzysztof Jackowski słynie ze swych trafnych przepowiedni, często współpracuje z policją, pomaga znaleźć osoby zaginione. Na swoim kanale na YouTube dzieli się swoimi wizjami dotyczącymi nie tylko ważnych wydarzeń politycznych, lecz także spraw bardziej przyziemnych, na przykład pogody. Wielu ludzi jest zafascynowanych zdolnościami jasnowidza z Człuchowa.

Wielu też zastanawia się, czy jest faktycznie posiadł on dar, czy jest jednak tylko showmanem, a jego przepowiednie nie mają w sobie nic nadprzyrodzonego. Dla wszystkich ciekawych niespodziankę przygotował Polsat News. Krzysztof Jackowski będzie gościem w nowym docinku programu Agnieszki Gozdyry, "Skandaliści".

Krzysztof Jackowski zrobi show w Polsat News. Program w sobotę

Polsat wyemitował krótki zwiastun nowego odcinka "Skandalistów". Już te kilkadziesiąt sekund wystarczy, by przekonać się, że Jackowski doskonale czuje się przed kamerami. Wygląda na to, że w sobotę czeka widzów prawdziwy show. 

– Przerażające wizje, kontakt ze zmarłymi, poszukiwanie ciał. W „Skandalistach” najbardziej znany jasnowidz w Polsce – Krzysztof Jackowski – zapowiada swój program prowadząca, Agnieszka Gozdyra.

Czego możemy spodziewać się w odcinku? Jackowski pokaże w Polsat News próbkę swoich nadprzyrodzonych umiejętności. To na pewno będzie elektryzujące doświadczenie dla oglądających! W zwiastunie pada też kilka ciekawych zdań. Będzie mowa o trupach!

– To są moje trupy! Nigdzie się bez nich nie ruszam. Dobrze, że rodziny tego nie widzą. To jest wygrana w totolotka. To jest śmiech, to jest radość – możemy usłyszeć z ust Jackowskiego w zwiastunie odcinka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W trakcie seansu przekonamy się, jakie naprawdę są umiejętności jasnowidza z Człuchowa, na czym polega jego moc i w jaki sposób udaje mu się odnaleźć zaginionych czy ciała zmarłych. Będzie ciekawie. Program Agnieszki Gozdyry „Skandaliści” wyemitowany zostanie w sobotę o godz. 20:00.

"Skandaliści" to talk show, którego gośćmi są budzące kontrowersje osoby znane z polskiego życia publicznego. W programie zobaczymy ludzi polityki, kultury i show-biznesu. Muszą zmierzyć się z niewygodnymi pytaniami i nieoczekiwanymi wyzwaniami. Gośćmi byli już m.in. Tomasz Sekielski, Michał Wiśniewski czy Krzysztof Rutkowski. Nowe odcinki emitowane są w Polsat News w sobotę o 20:00. Show prowadzi Agnieszka Gozdyra. Archiwalne odcinki można obejrzeć w Internecie.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znany aktor spóźnił się na randkę. Gdy przyszedł, dziewczyna już nie żyła. Została dźgnięta 47 razy
  2. Tragedia 22-latki! Grozi jej AMPUTACJA ust! Fryzjerka wstrzyknęła jej wypełniacz w usta. Zemdlejecie, jak zobaczycie te OGROMNE wargi!
  3. Tragiczne informacje TVN, to się dzieje właśnie teraz. "Dzisiaj na SOR-ach umierają Polacy"
  4. Oficjalne: Będzie nowe 500 plus. Wiadomo już, komu się należy
  5. Tragicze informacje Polsatu. Kobieta zmarła, zabiła ją 6-latka
  6. Nie żyje Alina Kwiatkowska - Prokop

Żródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News