Najwięksi polscy jasnowidzowie nie mieli dobrych wieści. Ich przepowiednie są mroczniejsze od Jackowskiego

Najwięksi polscy jasnowidzowie nie mieli dobrych wieści. Ich przepowiednie są mroczniejsze od Jackowskiego Źródło: Wikimedia Commons

Krzysztof Jackowski jest dziś najpopularniejszym i wydaje się, że najskuteczniejszym jasnowidzem. Niejednokrotnie wypowiedział się w sprawie osób zaginionych, pogody, sytuacji na świecie, czy wyborów. Zawsze trafiał. Istnieli jednak inni, lepsi jasnowidzowie.

Krzysztof Jackowski z pewnością o nich słyszał. Pięcioro polskich jasnowidzów przewidziało przyszłość nader dokładnie. Obserwowanie rozwoju wydarzeń wykazało, że mieli rację - odnośnie wojen, własnej śmierci, czy wyboru Polaka na papieża.

Krzysztof Jackowski uchodzi za najskuteczniejszego polskiego jasnowidza. Byli jednak lepsi i o wiele mroczniejsi od niego

Wszyscy dobrze znają postać jasnowidza z Człuchowa - Krzysztof Jackowski jest znany w każdej, nawet najmniejszej mieścinie. Jednak mało kto słyszał o Stefanie Ossowieckim. Żył na przełomie XIX i XX wieku, a zasłynął przepowiadaniem przyszłości i czytaniem w myślach. Z jego usług - podobnie jak dziś - korzystała policja, a nawet archeolodzy. Kiedy dotykał przedmiot, mógł opisać jego dokładne losy. Zginął podczas II wojny światowej. Dokładnie opisał własną śmierć, a także podał dokładną datę wybuchu wojny i jej skutki dla Polski i świata.

Wolf Messing to kolejny, nieznany wielu osobom jasnowidz. Był Polakiem żydowskiego pochodzenia. Podobnie jak w przypadku Stefana Ossowieckiego, przewidział jakie będą skutki decyzji napadnięcia Niemiec na ZSRR. Głośno mówił o jego przegranej. Messing przewidział również, że Rosja stanie się niezwykle bogatym krajem. 

Ich wizje były wręcz przerażające

W XX wieku, w Kotlinie Kłodzkiej, sławę powoli zdobywał Filip Fediuk. Wszyscy poznali jego osobę już kiedy był dzieckiem - miał przewidzieć pożar domu jednego z sąsiadów. Chętnie doradzał ludziom kompletnie za darmo. Przewidział tragiczne wydarzenia dla Polski, m.in. opłakaną w skutkach powódź z 1997 roku oraz tę z 2007 roku. Zmarł w 1992 roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Pilchowa stała się sławna na początku XX wieku, kiedy to przewidziała hitleryzm i holocaust. Dokładnie opisała, jak zginie - zgodnie z wizją została rozstrzelana w obozie koncentracyjnym. Jej przepowiednie są przerażające, przed śmiercią mówiła m.in. o "zalaniu świata przez najbardziej mnożące się ludy", "zredukowaniu medycyny do usług dla najbogatszych" oraz o "śmierci planety".

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy z popularnego programu telewizyjnego znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Niestety, operacja zakończyła się niepowodzeniem. Rodzina przekazała wiadomość o śmierci Tomasza Sadowskiego

Profesor Akademii Krakowskiej, Jan Latosz, żyjący na przełomie XVI i XVII wieku znany był bardziej jako astrolog. To właśnie z gwiazd wyczytał zatrważające przepowiednie dla Polski i świata. Po latach studiowania map nieba oświadczył, że w okolicach 2500 roku świat doświadczy wszystkich katastrof opisanych w Apokalipsie św. Jana. Według niego koniec świata nastąpi dokładnie w 3036 roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Lekarze rozkładają ręce. Choroba Dody wymknęła się spod kontroli
  4. Pies w niesamowity sposób zatrzymał groźnego przestępcę. Nagranie ścina z nóg, obejrzało je ponad 5 milionów osób
  5. Żałobnikom z przerażenia stanęły serca. Podczas pogrzebu z trumny wydobyły się słowa, które zapamiętają na zawsze

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News