Wizja Jackowskiego na 2020 rok dla Polski jest tak zła, że na żywo ledwo mu przeszła przez gardło

Wizja Jackowskiego na 2020 rok dla Polski jest tak zła, że na żywo ledwo mu przeszła przez gardło Źródło: youtube.com

Krzysztof Jackowski postanowił zorganizować wizję na 2020 rok dla Polski i świata, którą transmitował na żywo. Internauci nie mogli uwierzyć w słowa, które wypowiadał jasnowidz. Mówił nie tylko o porażających wydarzeniach na świecie, ale i w naszym kraju.

Krzysztof Jackowski jeśli już coś mówi, to czystą prawdę. Nawet, jeśli jest bardzo bolesna, a takie odczucie mieli widzowie oglądający "wizję na żywo" najsłynniejszego jasnowidza w Polsce. Wiadomo co czeka nasz kraj w 2020 roku.

Krzysztof Jackowski zaczął mówić o wyborach i polityce, potem było tylko gorzej

Na samym początku Krzysztof Jackowski uprzedził, że "z jego wizjami to różnie bywa". Czasami są trafne, innym razem nie sprawdza się nic - na przykład przy poszukiwaniu zaginionych lub w przepowiadaniu ogromnych konfliktów wojennych. Jasnowidz w swojej transmisji opowiedział o wydarzeniach na świecie, lecz w wizji zawarł losy Polski. Wypowiedział się przede wszystkim odnośnie wyborów prezydenckich. Przepowiedział zdecydowaną wygraną Andrzeja Dudy.

Krzysztof Jackowski uważa, że opozycja z Kidawą Błońską nie da rady pokonać Andrzeja Dudy. Przed wyborami stanie się coś, co sprawi, że kandydatka mocno straci na sile. Według jasnowidza jest szansa, że Andrzej Duda wygra w pierwszej turze. Oprócz tego przewidział, że rząd PiS poróżni się z Unią Europejską - pewne decyzje podjęte przez prawicę będą nie do przyjęcia przez UE. Mówił, że "rząd robi to celowo. Ma to związek z polityką międzynarodową i jest dużym ukłonem dla Stanów Zjednoczonych".

Na terenie Polski wydarzy się ogromna katastrofa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski już kiedyś o tym wspominał, jednak ta wizja wraca do niego w dzień i w nocy. Okazuje się, że w 2020 roku na terenie Polski rozbije się samolot. Jasnowidz ledwo wydusił z siebie to, co zobaczył. Nie zdradził jednak, jak duża będzie liczba ofiar, czy w ogóle uda się kogokolwiek uratować.

- Nie powinienem tego mówić, ale w Polsce kojarzy mi się katastrofa samolotu. Będzie miało to związek z błędem nawigacji. To będzie procedura lądowania albo startu i będzie to błąd nawigowania samolotu - mówił drżącym głosem Jackowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana piosenkarka. Miała jedynie 26 lat
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

Krzysztof Jackowski powiedział również, że zimy w tym roku nie będzie, jedynie w połowie stycznia będziemy mogli liczyć na poważniejszy podmuch skandynawskiego powietrza. Od stycznia do wiosny czeka nas zwykłe przedwiośnie. Na wiosnę Polskę czeka również ogromny protest rolników. Jasnowidzowi kojarzy się to z tym, że rząd będzie mieć pretensje do UE, że polskie rolnictwo jest hamowane.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Wyższe kary dla kierowców już OD DZISIAJ! Zapomnisz, zapłacisz 5200 zł mandatu
  3. W TVP taki występ nigdy by się nie odbył. Na scenie obok Michała Szpaka pokazały się osoby w bardzo wymownych strojach
  4. Smutne doniesienia o Stolicy Sylwestra TVN. Popełnili ogromny błąd, wielkie rozczarowanie
  5. Roksana Węgiel może się uczyć od Viki Gabor. 12-latka błyszczała na scenie, nie potrzebowała wyzywającego stroju

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News