Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi Źródło: youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official/

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zaskoczył Polaków. Na łamach swojego najnowszego nagrania nagle wstał i zaczął przechadzać się po swoim domu, jednak nie to było w tym wszystkim najbardziej zaskakujące.

Krzysztof Jackowski już od dawna wzbudza wielkie poruszenie wśród rodaków, dzielących się na tych, którzy bacznie śledzą jego słowa i wierzą, że każda z przepowiedni ma szansę się spełnić oraz tych, którzy wulgarnie go wyśmiewają. Jasnowidz nie ma jednak zamiaru się tym przejmować i wciąż "czyni swoje powinności", zdradzając Polakom swoje kolejne przepowiednie. Nie nawiązuje jednak tylko do tego co będzie, ale mówi również o tym, co było, a dokładniej opowiada o swoich przeżyciach. 

Krzysztof Jackowski nagle wstał i pokazywał tajemnice swojego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Z uwagi na zbliżający się dzień zmarłych, czyli Wszystkich Świętych, Jackowski za pośrednictwem swojego kanału w serwisie YouTube utworzył transmisję na żywo i postanowił nawiązać nieco do dnia, które wywołuje wśród Polaków chwile zadumy. W pierwszej chwili nic nie zwiastowało tego, co za chwile miało paść z jego ust. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po kilku mi nutach jasnowidz z Człuchowa wstał pokazał tajemnice swojego domu. Wnętrze dla niektórych może być sporym zaskoczeniem, bowiem wyraźnie widać, że jest on zwolennikiem dość starodawnego stylu, jednak nie wnętrze domu, a jego słowa przykuły największą uwagę. Ku zaskoczeniu wszystkich otwarcie przyznał, że regularnie kontaktuje się ze zmarłymi. Opowiedział o kilku sytuacjach, w których nawiązał rozmowę z osobą zmarłą, która w tamtym czasie była uznana za zaginioną, a policja starała się ją odnaleźć. Jak wiadomo, niejednokrotnie wizje Jackowskiego w sprawie poszukiwań okazywały się pomocne i pomagały służbom. 

- Tak sobie pomyślałem, ze jeżeli czasem potrafię poczuć, co robił sprawca albo co ktoś myśli i trafiałem w to, no to myślałem, że kradnę cudze myśli. (...) Ale w trakcie opisywania któregoś z następnych przypadków, zwłok które znalazłem doszedłem do wniosku, że te zmarłe osoby dały mi siebie znaleźć. Dały mi same o sobie informacje mimo że już nie żyły cieleśnie, a żyły poza ciałem - powiedział. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Aktor miał zaledwie 77 lat

2. Fani zdruzgotani. Monika Zamachowska właśnie została wyrzucona z "Pytania na śniadanie" w TVP

Jasnowidz twierdzi, że kontakt ze zmarłymi opiera się nie tylko na rozmowie, ale również na znakach, jakie od nich otrzymuje. Tłumaczy, że najczęściej są to wskazówki do miejsca, w których znajdują się zwłoki danej osoby. Jackowski nie szczędził szczegółów, które dla wielu mogą być dość kontrowersyjne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. WIEMY, co w końcu z 13. i 14. emeryturą. Rzecznik rządu zdradza szczegóły projektu
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: youtube

Następny artykuł