Krzysztof Jackowski skrywa mroczną tajemnicę
YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Irmina Jach - 30 Września 2020

W domu Krzysztofa Jackowskiego działy się niewyobrażalne rzeczy. Skrywa mroczną tajemnicę

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym polskim wizjonerem. Miliony Polaków regularnie śledzą jego poczynania i zapoznają się z treścią kolejnych wizji. Jasnowidz jest także uczestnikiem śledztw dotyczących najgłośniejszych zbrodni, do których doszło na terenie naszego kraju. Do tej pory nikt nie wiedział, że Krzysztof Jackowski przez lata skrywał prywatną, mroczną tajemnicę. Trudno uwierzyć.

Krzysztof Jackowski należy do grona celebrytów, którzy niechętnie dzielą się z mediami szczegółami dotyczącymi życia prywatnego. Priorytetem dla jasnowidza jest dbanie o komfort swoich najbliższych. Z tego względu unika tematu swojej dziewiętnaście lat młodszej małżonki, byłej żony, dzieci oraz domu, w którym zamieszkuje. Teraz światło dzienne ujrzała porażająca tajemnica wizjonera.

Daniel Martyniuk była synowa paczkaNiewiarygodne, co synowa Martyniuków wysłała im kurierem. Gdy zajrzeli do środka, zaniemówiliCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski przez lata skrywał mroczną tajemnicę

Krzysztof Jackowski stał się bohaterem książki "Krzysztof Jackowski. Testament jasnowidza" autorstwa Michała Pietrzaka, dziennikarza tabloidu "Fakt". W jednym z rozdziałów autor zdradził tajemnice dotyczące domu, w którym wizjoner mieszka wraz ze swoją żoną. Z relacji reportera wynika, że jasnowidz-celebryta ma bardzo nietypowe hobby. Posiada osobliwą kolekcję, którą regularnie powiększa o kolejne egzemplarze. Nawyk ten bezpośrednio nawiązuje do problemów zdrowotnych, z którymi boryka się wizjoner.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Krzysztof Jackowski ma słabość do zegarów. Zwłaszcza dużych, ściennych. W domu ma ich mnóstwo. Przypominają mu o tykającej bombie w sercu. Dwa razy w tygodniu musi mierzyć poziom krzepliwości krwi. Tak to jest, gdy ma się sztuczną zastawkę aortalną. Zbyt gęsta krew groziłaby zawałem, który - przy ośmioprocentowej wydolności serca - mógłby skończyć się tylko w jeden sposób - zdradza autor książki opowiadającej o życiu znanego wizjonera.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje wybitny polski aktor. Polacy pogrążeni w żałobie

2. Dramatyczna śmierć polskiej legendy. Media właśnie poinformowały, miał tylko 37-lat

3. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiana przez Polaków aktorka. Rodzina przekazała tragiczne wieści

To jednak niejedyna tajemnica, którą skrywa Krzysztof Jackowski. Okazało się, że dom, który niegdyś był prawdziwą ruderą, należał do mężczyzny, który miał na swoim koncie straszne czyny. Krzysztof Jackowski, jako osoba otoczona szczególną aurą, podchodzi do historii domostwa bardzo emocjonalnie. Mimo wszystko duch jest dla niego niesamowitą inspiracją.

- Gdy oglądałem zdjęcia rudery, do której wprowadzali się kilka lat temu, przecierałem oczy. Pleśń i gruz. I śmierć. To właśnie pod ich dzisiejszym adresem, w czasach głębokiego PRL, pewien człuchowski ginekolog prowadził praktykę określaną wówczas jako "zabiegową". Dbał o "kontrolę urodzeń" - zwierzył się pisarz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski przyłapany na gorącym uczynku. Musiał się tłumaczyć, zdjęcia mówią wszystko
  2. Adam Małysz pokazał się z żoną. To niewiarygodne, jak się zmieniła, aż trudno rozpoznać (FOTO)
  3. Małgorzata Rozenek odsłoniła pośladki. Fani zaniemówili, w końcu przesadziła?
  4. Miał poważne problemy ze snem. Zostawił na noc włączoną kamerę, gdy zobaczył nagranie, zaniemówił
  5. Porażające informacje obiegły Polskę. Nie żyje Józef Górka, wielka strata
  6. Polka natrafiła na grzyby warte 2 000 zł/kg. Są w polskich lasach

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: "Krzysztof Jackowski. Testament jasnowidza" Michał Pietrzak

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News