Wstrząsające słowa Krzysztofa Jackowskiego. Wielu Polaków boi się, że wizja się spełni

Wstrząsające słowa Krzysztofa Jackowskiego. Wielu Polaków boi się, że wizja się spełni Źródło: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski po raz kolejny przekazuje Polakom swoje wizje. Tym razem wiele osób jest wstrząśniętych jego słowami. W swoim najnowszym materiale "jasnowidz z Człuchowa" przekazał ważną refleksję na temat życia i śmierci. Polacy obawiają się, że jego słowa się spełnią.

Krzysztof Jackowski od lat przekazuje Polakom swoje wizje. Najbardziej znany jasnowidz w kraju pomaga znajdować osoby zaginione czy angażuje się w zagadki tajemniczych zniknięć. Bardzo często udziela się także na YouTube, gdzie łączy się ze słuchaczami na żywo i przekazuje swoje przemyślenia oraz kolejne wizje. 

Krzysztof Jackowski przekazał kolejną wizję, Polacy obawiają się, że się spełni

Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie przekazywał dużo dość niepokojących wizji. Zapowiadał powodzie, przekazał także bolesną prawdę znanym gwiazdom okresu PRL. Znany wróżbita w ostatnim czasie opublikował nowy materiał i przekazał w nim informacje o tym, że kolejna z jego wizji okazała się prawdziwa. 

Wizja, o której mówił jasnowidz z Człuchowa dotyczyła poprawnego wskazania miejsca, w którym znalazło się ciało człowieka. Mężczyzna zaginął jakiś czas temu, jak się okazało, niestety utopił się. Ten fakt skłonił Jackowskiego do ważnej, ale jednocześnie ponurej refleksji. Polacy byli zszokowani jego słowami. Obawiają się, że to, co przekazał, może być prawdą. 

Odnaleziony mężczyzna miał zaledwie 18 lat. Krzysztof Jackowski był bardzo zasmucony tym, że tak młody chłopak, z całym życiem przed sobą, zginął tragicznie. Jak wyznał, każdy tego typu przypadek uświadamia mu, że ludzie nie zastanawiają się nad tym, jak niewiele wystarczy by zabrakło nas na świecie. Czasami wystarczy zaledwie chwila nieuwagi. 

- W takich momentach w mojej głowie zawsze staje pytanie, że to takie zwyczajne, tak nagle się to stało. Jeszcze słychać echo jego śmiechu, a tu nagle już go nie ma (...). Nasze życie, które tu chronimy na ziemi, które uważamy za cenne i jedyne, jest jak płomyk na świeczce. Wystarczy większy podmuch i gaśniemy (...). Skoro tak jest, to czy waga naszego życia jest aż tak istotna, jak się nam wydaje? Nie, dlatego wierzę w reinkarnację - wyznał jasnowidz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Krzysztof Jackowski po chwili dodał, że uważa, że jeżeli istnieje jakakolwiek ciągłość życia, musi to być reinkarnacja. Jasnowidz nie przewiduje innej możliwej opcji. Jego zdaniem proces naszego przyjścia na świat czy odejścia z niego jest zbyt prosty, by mógł tak zwyczajnie się kończyć. 

Polacy są wstrząśnięci słowami Jasnowidza. Wizja reinkarnacji kłóci się z katolicką wizją nieba oraz życia wiecznego. Wielu z nich obawia się, że jego słowa mogą być prawdą. Coś takiego zaburza ich światopogląd. 

Dzisiaj grzeje: 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski

2. Dowbor była zdruzgotana. Na jaw wyszły właśnie dobijające fakty

3. Mnóstwo Polaków jest oburzonych. Wkrótce pojawi się nowy podatek, eksperci twierdzą, że tysiące osób straci pracę

- Śmierć nie zabija istnienia, tylko zabija biologiczne życie (...). Potrzebna jest nam w życiu pewna pokora, że oto jesteśmy, tu, jako wędrowcy, a to, co zdobędziemy, na co zapracujemy, to pewien depozyt. Nie możemy o tym zapomnieć, wtedy być może z mniejszym zapałem poświęcalibyśmy większą część życia na pęd i zdobywanie, a dalibyśmy sobie dozę pewnego wyhamowania i zastanawiania nad sobą - podsumował jasnowidz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły apel Mateusza Morawieckiego. Premier zwrócił się do wszystkich Polaków
  2. Niespodziewane informacje. Polski piłkarz oficjalnie podpisał umowę z wielkim Liverpoolem
  3. Tragedia w polskim mieście. Ogień jest bezlitosny, dym widać z co najmniej kilku kilometrów
  4. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje b. minister
  5. Media ujawniają. Wiadomo, co stało się w więzieniu z ojcem, który zabił małego Wiktorka
  6. Kelner pilnie ostrzega. W restauracji pod żadnym pozorem nie zamawiajcie jednego dania, obrzydzenie bierze na samą myśl
  7. Morawiecki zabrał głos ws. rekordu zakażeń. Mocne słowa o ignorancji Polaków, zagroził powrotem kwarantanny
  8. Zamówiła kolczyki, otrzymała tajemniczą kopertę z chińskimi literami. Otworzyła, zobaczyła zawartość i oniemiała
  9. Przepowiednia siostry Łucji. Powiedziała o Polsce jedną rzecz, wystarczyło, by wszyscy wstrzymali oddech

Źródło: Radio Zet

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News