Krzysztof Jackowski przewidział, do kiedy będzie rządził PiS. Wielu Polaków będzie niezadowolonych

Krzysztof Jackowski przewidział, do kiedy będzie rządził PiS. Wielu Polaków będzie niezadowolonych Źródło: youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski miał wizję, w której przewidział, ile potrwają jeszcze rządy Prawa i Sprawiedliwości. Okazuje się, że wielu Polaków może być niezadowolonych z przyszłości kraju.

Krzysztof Jackowski niejednokrotnie wypowiadał się na tematy nie tylko związane z zaginięciami, ale również inne - swoich wizjach często na przykład przepowiadał przyszłość polskiej i zagranicznej polityki. Teraz oznajmia, jak długo jeszcze będzie rządziła partia Prawo i Sprawiedliwość.

Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość polskiej polityki

Na samym początku jasnowidz z Człuchowa wspomniał, że udało mu się przewidzieć jedno z wydarzeń politycznych, do którego doszło w tych wyborach. I wcale nie chodziło mu o wygraną PiS-u, co było dosyć oczywiste.

- Mówiłem, że przywitamy w tym roku Konfederację. Pozdrawiam wszystkich z Konfederacji! - mówił Krzysztof Jackowski.

Po tym wstępie zaczął opowiadać o swoich "skojarzeniach", które mają przedstawić przyszłość polskiego Sejmu. Według tego, co mówi jasnowidz, czeka nas powolny upadek partii rządzącej, który może nastąpić nawet znacznie wcześniej niż ktokolwiek by przypuszczał. W efekcie miałoby dojść do przerwania kadencji.

Wielu Polaków może być niezadowolonych

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ale dziwna rzecz. Bardzo dziwna rzecz, bo... 2 lata! Kadencja Sejmu to są 4 lata. A ja się skupiłem ogólnie, jak ten PiS będzie tę kadencję rządził i BACH! - dwa lata. Tak mi się kojarzy. To nie musi być ścisłe dwa lata, tylko uwaga, tak jakby ta kadencja miała nie dobiec do końca! Czy dojdzie do przedwczesnych wyborów? Nie wiem. Czy PiS - to jest też koalicja - się rozbije? Też nie wiem. Ale kojarzy mi się połowa rządzenia - mówił Krzysztof Jackowski. Biorąc pod uwagę, że PiS wybrało ponad 40% głosujących, to sporo Polaków będzie niezadowolonych z tego stanu rzeczy.

Dzisiaj grzeje: 1. Marta Kaczyńska skrytykowała Polaków w najgorszy sposób. Uderzyła w czuły punkt, to bolało
2. Wiele razy zachwycaliśmy się jego filmami w Polsacie, TVN i TVP. Rodzina przekazała najgorszą wiadomość, osierocił syna

- Rządzenie PiS-u może być dla samego PiS-u bardzo męczące. Opozycja będzie bardziej zwarta. Ludzie przyzwyczaili się do 500+ i nie będą już mówić, że to PiS, tylko po prostu 500+ jest i koniec. Druga rzecz - ceny niestety galopują, a to będzie zganiane na PiS. Trzecia rzecz - PiS zacznie być nudny. Opozycja będzie to mocno wykorzystywała. W perspektywie czterech lat albo - a może dwóch lat, bo mnie się kojarzą dwa lata - może to być dla PiS-u zgubne, że PiS przegra następne wybory - zapowiadał jasnowidz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Schab za 1 zł, masło za 2 zł, kiełbasa za 99 gr. i wiele więcej. Sklep przeżyje SZTURM klientów
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. Rodzina jest zrozpaczona, 17-latka odebrała sobie życie w potwornych okolicznościach. Chodziło o miejscowego księdza
  4. Trzy małe córeczki i ich mama nie żyją. Zmarły ogromnie cierpiąc, podano nowe porażające szczegóły tragedii w polskiej miejscowości
  5. Niestety, wydarzyło się najgorsze. Po 80 godzinach męczarni zmarło dziecko, którego walkę o życie obserwowały miliony ludzi

Źródło: Gazeta Pomorska

Następny artykuł