Kultowe gwiazdy PRL zrozpaczone przyszły do Jackowskiego. Prawda była zbyt bolesna

Kultowe gwiazdy PRL zrozpaczone przyszły do Jackowskiego. Prawda była zbyt bolesna Źródło: youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski przekonuje, że ma wyjątkowy dar jasnowidzenia. Jedni wierzą w jego skuteczność, inni pozostają sceptyczni wobec umiejętności mężczyzny. Jakiś czas temu do wizjonera z Człuchowa zgłosiła się para kultowych gwiazd z PRL, szukali pomocy w sprawie swojej zaginionej córki. Prawda okazała się bardzo bolesna, słynny jasnowidz wspomniał to spotkanie i ujawnił szczegóły ich rozmowy.

Krzysztof Jackowski od wielu lat pomaga znajdować zaginione osoby, jasnowidz przekonuje, że dzięki swoim wizjom jest w stanie rozwiązywać zagadki tajemniczych zniknięć. Para gwiazd z PRL postanowiła skorzystać z jego usług, od lat szukają swojej córki. Choć minęło wiele lat, to dla nich wciąż wyjątkowo bolesny temat.

Krzysztof Jackowski został poproszony o pomoc przez gwiazdy PRL

Romina Power i Al Bano to duet sceniczny, który podbijał serca słuchaczy w czasach PRL. Amerykańska wokalistka i włoski muzyk stanowią również parę w życiu prywatnym. W 2018 roku przyjechali do Gdańska w ramach swojej trasy koncertowej, własnie wtedy poprosili Krzysztofa Jackowskiego o spotkanie. Gwiazdorskie małżeństwo od lat poszukuje swojej zaginionej w 1994 roku córki, Ylenii.

Ylenia Carrisi zniknęła w tajemniczych okolicznościach. 24-latka ruszyła w samotną podróż do Stanów Zjednoczonych, chciała  napisać książkę o osobach bezdomnych w Nowym Orleanie. Rodzice obawiali się jednak, że zamierza uciec ze starszym od niej o 30 lat grajkiem, Alexandrem Masakelą. Ostatni raz rozmawiali z nią przez telefon 1 stycznia 1994 roku.

Krzysztof Jackowski obiecał pomóc amerykańskiej gwieździe 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawa zaginięcia Ylenii Carrisi wciąż pozostaje niewyjaśniona. Przez lata pojawiło się wiele tropów i domysłów, jednak nadal nie ustalono żadnych szczegółów zdarzenia. Choć Al Bono pogodził się z odejściem córki, Romina Power wciąż ma nadzieję, że kobieta wróci do rodziny. Co roku apeluje do niej o kontakt, próbuje również dowiedzieć się czegoś na własną rękę, wykorzystując niekonwencjonalne metody poszukiwań. Właśnie dlatego poprosiła o pomoc Krzysztofa Jackowskiego.

- Romina Power przekazała mi złoty woreczek, w którym znajdowała się piżama jej córki, a także trzy zdjęcia Ylenii. Po tylu latach od tragedii mówiła spokojnie, jednak w jej oczach widziałem nadzieję - wyznał Jackowski w rozmowie z Faktem.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra

2. Tysiące fanów czekało na wieści. Rodzina przekazała właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze

3. Szkodliwy nawyk, któremu praktycznie wszyscy ulegamy. Może prowadzić do poważnych problemów

Jackowski przyznał, że nie znał tej dramatycznej historii wcześniej. Wizjoner uznał to jednak za plus. Dzięki temu mógł świeżym okiem spojrzeć na sprawę. Obiecał Rominie, że wyśle jej maila ze wskazówkami ze swojej wizji. Nie zdradził jednak treści swojej przepowiedni.

- Powiedziała, że jest świadoma tego, że córka mogła umrzeć, jednak mimo wszystko chciałaby dowiedzieć się, co się dokładnie wydarzyło. Obiecałem jej, że zrobię co w mojej mocy, żeby jej pomóc i w ciągu tygodnia wyślę jej przez internet opis mojej wizji tego, co się stało - ujawnił jasnowidz z Człuchowa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy mieli nadzieję na inny finał. Niestety, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  2. Anna Lewandowska trzeci raz zostanie mamą? Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości, wszystko już jasne
  3. MZ potwierdza, nie dało się uniknąć. Wiemy, kiedy wprowadzą nowe zasady dla wszystkich Polaków, nie wszyscy będą zadowoleni
  4. Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski
  5. Biedronka i Lidl będą rozpaczać. Do Polski właśnie wkroczyła nowa sieć, ceny są śmiesznie niskie
  6. Owczarek niemiecki zapozował z nią do zdjęcia. Skończyło się tragedią, nastolatka będzie żałować do końca życia
  7. Przygotuj się, za zwykły list słono zapłacisz. Najnowsze informacje nie napawają optymizmem    
  8. Próbowała wielu przepisów na ciasto drożdżowe, ale tylko jeden jest hitem. Pochodzi z zeszytu babci
  9. Pilne: Nie żyje Andrzej Bądkowski

Źródło: Fakt 24

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News