Po tylu latach wszystko stało się jasne. Wiadomo, ile Jackowski zarabia na przepowiedniach, można się ostro zdziwić

Po tylu latach wszystko stało się jasne. Wiadomo, ile Jackowski zarabia na przepowiedniach, można się ostro zdziwić Źródło: youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Ile Krzysztof Jackowski zarabia na swoich przepowiedniach? Zapewne wielu zadało sobie to pytanie, ale mało kto znał odpowiedź. Teraz wszystko już wiadomo, a słysząc takie informacje, można się mocno zdziwić.

Krzysztof Jackowski z roku na rok staje się coraz popularniejszy, a grono słuchaczy, którzy wierzą w jego przepowiednie, stale się powiększa. Oczywiście nie brakuje również uszczypliwych internautów, którzy powątpiewają w prawdomówność jasnowidza z Człuchowa, jednak nie da się ukryć, że jego wizje sprawdziły się już niejednokrotnie. Coraz częściej Krzysztof Jackowski bywa angażowany w poszukiwania osób zaginionych, gdzie na podstawie zaledwie kilku informacji określa możliwy scenariusz zdarzeń oraz prawdopodobne miejsce pobytu zaginionych. Nietrudno się zatem dziwić, że wielu zachodzi w głowę ile, i czy w ogóle, Jackowski zarabia na swoich przepowiedniach. Teraz wszystko już wiadomo. 

Ile Krzysztof Jackowski zarabia na przepowiedniach? Można się mocno zdziwić

Najpopularniejszy w Polsce jasnowidz z Człuchowa jest zazwyczaj proszony o pomoc, gdy policja i prywatni detektywi nie dają rady. Zrozpaczone zniknięciem bliskiej osoby rodziny błagają Jackowskiego o wsparcie i nakierowanie, gdzie znajduje się zaginiony. Najczęściej wystarczy mu zaledwie kilkadziesiąt minut, by na podstawie rzeczy osoby poszukiwanej rozpracować sprawę, nad którą służby pracowały przez ostatnie dni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Są "zgłoszenia" łatwiejsze, w których Jackowskiemu szybko udaje się trafnie odnaleźć miejsce pobytu zaginionego lub niestety jego zwłok, ale i trudniejsze. Przyznaje, że przez 30 lat swojej pracy odnalazł blisko 700 ciał. Nigdy nie ukrywa również, ile bierze za swoje usługi, a stawka jest zadziwiająco mała, tym bardziej zważając na fakt, że jest niezmienna niezależnie od sprawy. Za wizję i pomoc w poszukiwaniach Krzysztof Jackowski życzy sobie zaledwie 200 złotych. Nie ukrywa przy tym, że jego praca często jest kluczowa, a zgłaszają się do niego osoby, których zazwyczaj nie stać na wynajęcie detektywa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta

2. Wielu Polaków trzymało kciuki, ale operacja tuż przed Bożym Narodzeniem nic nie dała. Przyjaciele przekazali wiadomość o śmierci Józefa Jareckiego

- Naturalnym jest, że najpierw liczą na policję. Gdy tej nie udaje się odnaleźć osoby zaginionej, szukają pomocy u prywatnego detektywa. Ci jednak potrafią wysoko się cenić. Detektyw o chyba najbardziej znanym w Polsce nazwisku, ten bardzo "medialny", bierze za swoje usługi od 10 tysięcy złotych wzwyż. Wiem to od swoich klientów - mówił Krzysztof Jackowski podkreślając, że wygórowane stawki detektywów obciążają ich własne sumienie, a nie jego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: już jutro do Polski dotrą primery koronawirusa
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Matka z całej siły kopnęła swoją 3-letnią córeczkę. Powód? Aż się gotuje w człowieku
  4. 11-latek popełnił samobójstwo. Mama, przeglądając jego telefon, zamarła, wszystko stało się jasne
  5. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak wygląda żona Krzysztofa Krawczyka. Po prostu anioł nie kobieta

Źródło: nowosci

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News