Jackowski miał wizję o koronawirusie. Łzy pojawiły się w jego oczach, wydarzy się coś jeszcze gorszego

Jackowski miał wizję o koronawirusie. Łzy pojawiły się w jego oczach, wydarzy się coś jeszcze gorszego Źródło: youtube

Krzysztof Jackowski pojawił się z nową dramatyczną wizją. Zdarzenia, które pokazały mu się w głowie nie napawają optymizmem, czeka nas fatalny czas. Szykuje się coś dużo gorszego niż koronawirus.

Krzysztof Jackowski nadciąga z kolejną wizją. Obrazy, które pojawiły się w jego głowie nie są pozytywne. Według jego słów czeka nas coś, co będzie o wiele gorsze niż koronawirus. Nic dziwnego, że na nagraniu jasnowidz niemalże zalał się łzami. Przyszłość, która nas czeka nie maluje się w ciepłych barwach. 

Krzysztof Jackowski o koronawirusie. Co przyniesie przyszłość?

Koronawirus to ostatnio najważniejszy temat. Epidemia, której jesteśmy świadkami, sprawia, że wiele osób drży z obawy, o to co może wydarzyć się, gdy wirus dotrze do Polski. Chyba nikt nie jest przyszykowany na wybuch choroby w kraju, a już z pewnością nikt nie chciałby dowiedzieć się, że niebezpieczne bakterie w ogóle znajdują się na terenie naszego państwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski postanowił zajrzeć w głąb swojego umysłu, by zobaczyć, co będzie się działo w przyszłości, a co ma związek z groźnym wirusem. 

- Bardziej to będzie tuba takiej paniki, taka tuba medialna, a wirus w naszym rejonie nie zrobi żadnych spustoszeń, poważniejszych od normalnego wirusa grypy, który co roku atakuje. Nic wielkiego w Europie z tym wirusem się nie stanie - wypowiedział się Krzysztof Jackowski na temat groźnego wirusa. 

Krzysztof Jackowski ledwie powstrzymuje łzy

Jednak tym, co sprawiło, że Krzysztof Jackowski nie mógł powstrzymać łez, była inna wizja. W umyśle jasnowidza pojawiły się zdarzenia, których nigdy nie chciał zobaczyć. W porównaniu z wirusem są one o wiele bardziej niebezpieczne. 

- Pomyślałem sobie, co z tym wirusem, a skojarzyło mi się całkiem coś innego. Zamach na dużego polityka. Gdzieś jest szykowany zamach polityczny, zamach na dużego polityka. To wstrząśnie światem - wyznał Krzysztof Jackowski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje ceniona polska artystka. Miała 67 lat, była żoną znanego filmowca
2. Wybuch na południu Polski. Bilans jest fatalny, trwa akcja służb

Krzysztof Jackowski podkreślił, że zamach na ważną osobę ze świata politycznego będzie miał większy wpływ na świat niż koronawirus. Czy wizje się spełnią? Czy jeden z czołowych polityków jest zagrożony?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czosnek nie zawsze jest zdrowy. Dobrze jest wiedzieć, jak odróżnić jego toksyczne odmiany
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Co się z nią stało? Beata Tyszkiewicz nie wygląda dobrze, jej córka wydała oświadczenie
  4. Skandal w programie na żywo w TVN. Widzowie oburzeni, jak można było pozwolić dopuścić do tej sytuacji?
  5. Uznali ją za najpiękniejsze dziecko świata. Po latach zmieniła się drastycznie, całkiem inna osoba

źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News