Krzysztof Jackowski
youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Klaudia Bochenek - 28 Stycznia 2020

Krzysztof Jackowski ma przepowiednię dla wszystkich Polaków. Fatalna wizja, latem rodacy zaleją się łzami

Krzysztof Jackowski został zapytany, jak będzie wyglądać tegoroczne lato. Po usłyszeniu jego wizji nikt nie będzie usatysfakcjonowany. Zapowiada się najgorsze lato od lat?

Krzysztof Jackowski z przekonaniem wypowiedział się na temat pogody latem 2020 roku. Jasnowidz uważa, że Polacy nie będą zbyt zadowoleni, ponieważ nie takich słów się spodziewali.

Krzysztof Jackowski dosadnie wypowiedział się o lecie 2020. Rozczarowujące słowa

Patrząc na aurę za oknem, nie ma się co łudzić, że jeszcze przyjdzie zima. Niewielkich opadów śniegu mogą spodziewać się jedynie mieszkańcy terenów typowo górskich. Reszta Polski może zapomnieć o takich atrakcjach jak chociażby lepienie bałwana. W związku z tym dziennikarze "Super Expressu" postanowili zapytać najsłynniejszego polskiego jasnowidza o to, jak będzie wyglądać tegoroczne lato i czy możemy spodziewać się o wiele wcześniejszego nadejścia wiosny.

Ciąża niespodziewanaCiężarna poszła z mężem na badanie USG. Gdy spojrzeli w monitor, nie mogli uwierzyć własnym oczom, coś podobnego zdarza się bardzo rzadkoCzytaj dalej

- Czeka nas szybka wiosna, po czym przyjdzie brzydkie lato. Zmienne, brzydkie lato. Zaznaczam jednak, że ja nie twierdzę, że w lipcu czy w sierpniu nie będzie upałów, ale moim zdaniem ta pora roku będzie bardzo kapryśna. Moim zdaniem musimy przygotować się na to, że często będzie padał deszcz - mówił Krzysztof Jackowski.

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego pokrywa się z tym, co mówią meteorolodzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zbigniew WodeckiJedna rzecz prawie zrujnowała życie Wodeckiemu. Ogromny skandal wyszedł na jaw dopiero po latachCzytaj dalej

Polscy meteorolodzy przewidują, że lato 2020 nie będzie obfitować w tak mordercze upały jak te odczuwalne w zeszłym roku. Z kolei eksperci z Wielkiej Brytanii oraz USA uważają, że będzie to kolejny suchy i upalny rok. Ciepłe zimy - jak ta obecna - to tylko początek. Temperatury będą sukcesywnie wzrastać.

Dzisiaj grzeje:

1. Film ze szpitala w Wuhan wyciekł do sieci. Nagrano objawy chorej osoby, okropny widok
2. Niepokojące doniesienia o 2019n-CoV. Śmiercionośny wirus jest bardzo blisko Polski, zaraził kolejną osobę

Meteorolodzy powiedzieli również, że będzie to dobry rok dla rolników, sadowników, ogrodników i wszelkich hodowców roślin, warzyw i owoców. Częste opady deszczu przyniosą zadowalające plony, a odpowiednia temperatura pomoże w szybszym wzroście. Osoby, które ponad wszystko uwielbiają letnie burze z charakterystycznym zapachem ozonu w powietrzu również mogą czuć się usatysfakcjonowane - w tym roku możliwa będzie ogromna ilość wyładowań atmosferycznych. Niezadowoleni mogą być ci, którzy planują wiele wyjazdów: trudno będzie trafić na dobrą pogodę, która nie zaskoczy przykrymi niespodziankami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Mięso na rosół kupujesz w supermarkecie? Robisz największy błąd, specjaliści załamują ręce
  4. Straszne, ministrant odebrał sobie życie. Mieszkańcy polskiej miejscowości nie mogą się pozbierać
  5. Sprawa jest załatwiana po cichu, nikt nie miał pojęcia. Wypłynęły nowe fakty o Agnieszce Woźniak-Starak

Paweł KrólikowskiWszyscy obawiali się złej wiadomości, nadeszła. Poinformowano, że Paweł Królikowski nie wróci szybko, dramat jego rodzinyCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News